coolman111

Prędkość jazdy.

Polecane posty

Avendrion    40

MF 6480 43km/h ;)

I swoim quadem o wiele wiecej xD ale nie wiem ile bo nie mam licznika ;p


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m44w    0

JD 6430 Premium- 42km\h

Zetorem Forterra 12441- 35km\h, tylko tyle bo jest z turem

BMW 525i V8 2.5 230km\h

Traktorami to ja jechałem a samochodem mój tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimladentoja   
Gość bimladentoja

Zetor 72 koła 18,4/30 oponki nówki.wysokość ursusowskich 34 cale,prędkość mierzona dwoma samochodami,obroty 1600-30 km 360niepodkręcona nie daje rady,powyżej2000-40km i max ręczny gaz 2350-przekracza 45km,wartości z licznika samochodu tego który podawał niższe wskazania,jazda ekonomiczna ale już wiem że mam w układzie niezłe luzy,no i ciekawostka w ciężkich ursusach i zetorach skrzynia szybka i normalna,to te same skrzynie a nawet tryby należy zamienić dwa tryby między sobą miejscami i mamy szybką lub wolną skrzynię,prócz uszczelek koszty niewielkie ale roboty...heh.tak myślę bizonek na wykręconej przekładni bezstopniowej,kiedy jeden pas wpadnie na maxa a drugi idzie po wierzchu też ładnie śmiga żaden ciągnik niema szans może jakiś zachodni,ale to jest ustawienie na transport kołowy ,w polu się nie ujedzie.

 

Zetorek jest wstawiony na you tube;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ciągnikiem to fendt 412-50km/h i mb unimog-70km/h a samochodem to 220km/h volvem s40 1.8 122KM i audica b4 1.9tdi 110KM- 210km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olekzelku2    1

renaultem aresem<numerow nie pamietam> licznik mi wskazał z gorki 56km/h gorka porzadna i dwie przyczepy bel pchaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

Case mx 170 na liczniku w ciągniku 43 a samochodzie było 54km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalKa    0

@m44w w BMW nie ma takiego silnika 2,5 V8 :P

C4011 48km/h

Ursus 1204 35km/h

BMW 525tds 215km/h (GPS pokazywał 211) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

ja JCB fastrack 2140 z górki na luzie to 86km/h i górka się skończyła ;) , a samochodem to 240km/h omega mv6 :P


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

jcb fastrac 155 bez problemu 80km/h , jak jechałem trasą E7 to ciężarówki miały problem mnie wyprzedzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Prędkości moich sprzęcików.

C-360 trochę ponad 30 km/h bo na szosie sprawdzaliśmy,ja koło ojca motorem jechałem no ale szybko uciekłem bo mi się tiry wwaliły, wyprzedzały się to uciekłem

Volkswagen Passat 200 km/h ale pewnie by 210 km/h poszedł

Cagiva mito 125 170 km/h,więcej nie hiała polecieć

Kawasaki 600 mojego brata leciałem 180 km/h a on 250 km/h,ale niestety już sprzedane i dlatego nie pamiętam modelu dokładnie wiem tylko,że cośtam 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Troche niemozliwe zeby Cagiva tyle wyciagnela :( tak ze 155 to bym uwierzyl ale 170 to nie :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

może podkręcił go na pompie i silnik teraz kręci się do 3500rmp :) :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Najszybciej.... to audi s8 4,2 260km/h na autobahnie w Niemczech, a w Polsce to tylko 220km/h subaru legacy 2,0 turbo i jedno i drugie to było stanowczo za szybko i głupota. Teraz max sobie latam 160 i tam gdzie naprawdę jako tako można, zresztą mój aktualny sprzęt niewiele więcej wyciągnie.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj