Wiktorjan660

wyświetlany komunikat

Polecane posty

JD1052    205

Porady przedszkolaków, bawcie sie dalej... niech najpierw właściciel napisze w jakich sytuacjach sie pojawia komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

Oznacza brak smarowania w transmisji i trzeba sprawdzić olej , a jeśli on jest to oznacza że coś się dzieje z czujnikiem .


Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzio405    13

jd wes nie picuj jak sie pojawia no to jakie masz rady chlopie wes sie ogarnij jak ci sie kontrolka taka swieci to co robisz najpierw patrzysz kiedy sie swieci kiedy nie czy szukasz przyczyn rece opadaja ja bym sprawdzal olej i pome jakie cisnienie na skrzynie daje i tyle a nie wjakich sytuacjach co to da nie wiem
sprawdz czujnik ursus dobrze gada
ursus czytaj valtra hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Jaa ok. takich co zaraz kazali do pompy zaglądać to dużo już było... Mam taki traktor 7 lat i co nie co i nim wiem, czujnik ciśnienia czasami przekłamuje i dlatego sie pytam kiedy sie pojawia komunikat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorjan660    10

nie mam instrukcji i chciałem się dowiedzieć co to oznacza. domyśliłem się ze chodzi o olej w skrzyni ale pomyslałem ze może ma ktoś instrukcje i powie jakie są procedury . Stan oleju sprawdziłem jest ok ciśnienia nie sprawdzałem bo komunikat wyświetla się bez reguły czasami przez chwile krótsza czasem dłużej nie ma znaczenia od obrotów czy prędkości jazdy podejrzewam czujnik bać jakieś zwarcie . gdzie szukać czujnika odpowiedzialnego za te sprawę ? wybaczcie za skromny opis zapytania ale pisałem go na polu .w poniedziałek przepatsze inst. i postaram się coś ustalić dzięki za odpowiedź . jak by ktoś posiadał instrukcje obsługi to bym chętnie poprosił wiktorjan660@gmail.com dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee001    1

Pozwólcie że podepnę się pod temat, mam problem z moim fendtem farmer 308. Otóż nie wyświetla mi obrotów silnika przez co jak mi się zdaje rewers nie działa, tzn jak został w kierunku do przodu to mogę tak jechać ale nie mogę nim sterować, lampka cały czas miga. Pasek od alternatora jest ok.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lorak54213
      Witam ktoś wie gdzie mogę dostać takie kontrolki do Fendta turbomatic 

    • Przez Damiano604
      Witam, kupiłem Fendta 312 LSA (92 r.) z uszkodzoną skrzynią, po zrobieniu skrzyni została kwestia elektroniki, podłączyłem kostki według schematu instalacji i problem polega na tym że po przekręceniu pozycji na błotniku na stały przedni napęd, świeci kontrolka na pulpicie że jest on załączony, natomiast mam podniesione przednie koło na lewarku i przedni napęd nie jest załączony, tak samo miałem gdy wrzuciłem dwie pozycje dalej czyli blokada 4x4 też nie działało nic. Po przełożeniu cewek między sobą( przedni napędem a szperą), po uruchomieniu silnika przedni napęd nie działa natomiast gdy przełączę na ostatnią pozycje (blokada 4x4) to wtedy przedni napęd załącza, bo mam przednie koło na lewarku wtedy nie można nim kręcić, tak samo jest wysunięty siłownik od szpery. Mierzyłem rezystancję na cewkach i wynosi ona obydwu 9,2 Ohm (tak jest też w instrukcji napraw), natomiast napięcie jak jest na zgaszonym to 5V, gdy odpalę to 14,4V. Pytanie czy może być uszkodzony e-box, czy może gdzieś masy brakuje, myślałem jeszcze aby wykręcić te trzpienie które są wkręcone w płytę sterującą na które nachodzi cewka, być może wewnątrz ten trzpień nie pracuje. Proszę o podpowiedz. Z góry dziękuje. Pozdrawiam!
    • Przez Lulek021
      Witam, 
      Po uruchomieniu traktorka świecą dwie lampki od kierunku jazdy, przełącznik nie reaguje, również świeci kontrolka od przedniego napędu(przedni napęd działa wg włącznika przedni napęd powinien być wyłączony. problem znnika gdy traktor popracuje z 40 minut. Koś spotkał się z takim probemem?
    • Przez Piotrek5685477
      Witam, mam problem z hamulcami w Fendt 310 lsa. Otóż hamulec wpaduje jak gąbka i nie hamuje, ciągnik nie dawał wcześniejszych oznak, brak wycieków. Proszę o szybką pomoc.
    • Przez kBieszczad
      WITAM
      Pilnie potrzebuje instrukcji obsługi lub ksiązki pojazdu dla traktora Fendt 311 lsa r 91.
      Gdzie można kupić lub czy ktoś ewentualnie wie gdzie można ściągnąć w wersji elektronicznej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj