Dawid-Zetor

Rejestracja t 25 Pilne

Polecane posty

Witam posiadam wladimirca ale nie mam do niego żadnych dokumentów i mam takie pytanie czy ktoś na forum nie ma takich papierów abym mógł odkupić? Oczywiście wszystko legalnie na umowę kupna sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Kuźwa, człowieku ogarnij się... Legalnie kupić same papiery bez ciągnika...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego prawnie wszystko będzie w porządku , tak jak bym kupił od kogoś ciągnik, tyle że ja wezmę same dokumenty a ciągnik zostanie u właściciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Weź przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś, tak samo jakbyś  się posługiwał czyimś dowodem osobistym... Dokumenty co innego, numery na ciągniku co innego - no nie mów mi, że wszystko jest OK bo nie jest. Chcesz to sobie kupuj kwity, mi nic do tego ale nie chwal się tym publicznie.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Nie wprowadzajcie ludzi w blad ze wystarczy kupic papiery i bedzie ok. Wszystko jest do czasu az cos sie nie stanie i jak sprawe bedzie wlaczony prokurator to wtedy moze juz nie byc tak kolorowo. To samo tyczy sie osob ktore na przegląd jada z samym dowodem. Bedzie wypadek ktos zginie i dopiero ktos przejzy na oczy. Nie lepiej zrobic wszystko legalnie i sprzet miec w 100 procentach sprawny. Jak widze te ciagniki na drogach bez swiatel rejestracji to zlosc mnie bierze. A do wypadku duzo nie brakuje. Sprawdza sprzet cos bedzie sie nie zgadzalo czy nie daj Boze nie bedzie przegladu czy rejestracji i trzeba bedzie placic kary i do tego potezne odszkodowania. Zawsze w roku znajdzie sie czas zeby odszykowac sprzet i podjechac na stacje diagnostyczna i miec swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

Witam posiadam wladimirca ale nie mam do niego żadnych dokumentów i mam takie pytanie czy ktoś na forum nie ma takich papierów abym mógł odkupić? ...

ale Ty tak na poważnie pytasz?

 

 

....Oczywiście wszystko legalnie na umowę kupna sprzedaży.

Legalnie, dowcip dnia ;)

Ubawiłeś mnie jak nic bo Twoim tokiem myślenia to kupujesz lewe BMW + legalne papiery i jeździsz?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karroryfer    0

Kupowanie bez papierów to jednak spora szansa że ( kiedyś) był kradziony ( choć teoretycznie ktoś mógł zgubic :)  - a paserstwa nie popieram i apeluje o nie kupowanie od podejrzanyc typów niczego - nie tylko ciągników ...

 

Jednak są tez sytuacje opisane jak wyżej - a obecne przepisy są nieco chore ( np w kwesti składania we własnym zakresie z - legalnych - częsci )   

Ktoś się orientuje czy wnuk wlaściciela ( od paru lat w grobie ) może wymienić dowód rejestracyjny na nowy bez formalnego przepisywania wlasności itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

nie ma szans

w dowodzie jest PESEL i po jego wpisaniu do systemu CEPiK od razu im wyskoczy ze osoba nie żyje, pomijam fakt że nie ma dowodu osobistego właściciela do okazania przy upoważnieniu.

 

pojazdy typu SAM upadły głownie przez lobby producentow lekkich przyczep samochodowych - tutaj popieram bo niektóre wynalazki ciągnione za samochodem  70km/h i więcej w ogóle nie powinny wyjechac

Niestety przy okazji dostało rolnikom i zakaz objął przyczepy rolnicze jedno i dwuosiowe

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj