Polecane posty

komichal    0

Dzień dobry zastanawiam się nad zakupem fenda 309/308 lsa prosze o opinie na jego temat ile pali czy sie psuje dostępność części i jaki ma sprzęgło

 


Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    421

Sprzęgło turbomatic czyli hydrokinetyczne takie jak w wózkach widłowych. A spalanie moge powiedziec bardzo małe mierzone w pługu, poprzedni rok w granicach 13-15 litrów na hektar a ten rok od 10 do 12 na hektar i orka przyzwoita nie jakas podorywka. W innych pracach nie mierzony ale porównując do zetora którego miałem wczesniej żadko sie do zbiornika zagląda bo duzo współpracuje z prasą zwijajacą. A czy sie psuje to jak traktor bedzie wyjebany to się bedzie psuł ale jak nie wylatany to chodzi jak szalony a co do części to wpisz w google cześci fendt farmer 309 czy cos i Ci wyskoczy przesyłka teraz taka ze dziś wysyłają jutro jest także na to sobie sam odpowiedz.

Edytowano przez malopolanin64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    421

Raz wydmuchało uszczelke pod głowicą ale to chyba taka ich wada bo juz nie jednemu znajomemu tak dmuchneło w MWM a dwa wymieniałem tarcze hamulcowe bo poprostu się zurzyły a i zestaw naprawczy pompek hamulcowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komichal    0

ale to chyba nie drogie rzeczy a ma pan go z turem czy bez jak z to jak sie sprawdza w ładowabiu bel itp. I jak sie sprawdza w transporcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komichal    0

a ile on jedzie w transporcie i czy skacze przy szybkiej jeździe
i z jakiego biegu ruszacie przy obciążeniu a jakiego na pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy od rocznika i z jakiego kraju pochodzi większość 40km/h jak skacze to obciążniki na przód przy tandemach

z takiego z jakim biegiem sobie radzi choć jak wrzócisz więkrzy to turbomat to wyrówna i sobie poradzi będziesz miał uczucie jak by się sprzęgło ślizgało ale to normalna sprawa w fendzie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komichal    0

A te półbiegi przy kierownicy to włącza sie je ze sprzęgłem czy bez

 


a i prosiłbym jeszcze raz o wytłumaczenie tego sprzęgła 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biegi przy kierownicy są ze sprzęgłem  , odnośnie sprzęgła to kolego najlepiej pojeżdzić mogę ci jeszcze podpowiedzieć że podobne jak w ładowarkach inne ciągniki tego nie mają są tylko wyjątki fendt schluter w standardzie i  international miał na specjalne zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj