PF_Services_ApS

Stała praca w Danii (rolnictwo)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam serdecznie, poszukujemy osób do pracy w Danii (praca stała). Szczegóły poniżej:

Firma PF Services ApS, na zlecenie swojego Klienta, poszukuje osób na stanowisko Kierownik Produkcji (m/k) w gospodarstwie specjalizującym się w produkcji truskawek, groszku, ziemniaków, szparagów itp.

Kierownik Produkcji
Miejsce pracy: Zelandia
Region: Dania
Numer referencyjny: KP_10.15_Z
Wynagrodzenie: 12 - 15 tys. zł

Opis stanowiska:
Jeżeli interesuje Cię praca związana z produkcją roślinną owoców i warzyw oferujemy Ci bardzo ciekawą propozycję pracy w duńskim majątku ziemskim na północy Zelandii.
Firma ma w planach dynamiczny rozwój i dlatego potrzebuje zmotywowanych ludzi, którzy pomogą te plany zrealizować. Nowy koncept firmy polegający na sprzedaży detalicznej produktów bardzo wysokiej jakości, takich jak: truskawki, groszek i ziemniaki, dobrze się przyjął i będzie rozwijany w piątym już sezonie letnim w 2016 roku.
Jeżeli lubisz pracę na wolnym powietrzu, spokojną, acz wyzwaniową pracę z roślinami i cieszysz się z efektów swoich działań w formie udanych zbiorów, a do tego jesteś dobrym organizatorem i cenisz pracę z ludźmi ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Główne obowiązki:
- Przejęcie odpowiedzialności za istniejącą produkcję warzyw i owoców.
- Planowanie i organizowanie produkcji w przyszłych sezonach.

Wymagania:
- Chęć przeniesienia swojego centrum życiowego do Danii (możliwość relokacji wraz z rodziną);
- Motywacja do nauki;
- Praktyczna wiedza na temat stosowania chemii w produkcji warzyw i owoców;
- Doświadczenie w zarządzaniu – koordynowanie zespołem pracowników sezonowych (do ok. 20/30 osó B);
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (znajomość j. duńskiego, norweskiego lub szwedzkiego – choćby w stopniu podstawowym - będzie dodatkowym atutem);
- Chęć do pracy fizycznej przy produkcji – szkolenie ludzi przy zbiorach;
- Entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie 25.000 DKK brutto/miesiąc;
- Mieszkanie służbowe z mediami (ogrzewanie, prąd i woda);
- Możliwość ustalenia harmonogramu regularnych wyjazdów do Polski.
- Firma rekrutacyjna pomoże w załatwieniu spraw związanych z formalnościami prawno-administracyjnymi (m.in.: wypełnianie wniosków o kartę podatkową, ulg podatkowych, wniosków o dodatki urlopowe, świadczenia na dzieci, itp.).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@polandforest.dk


Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
    • Przez lukasz2207
      John deere 1065 brak mocy nierowna praca silnika dobrze wkreca sie na obroty ale przy tym nawet dymka nie puści. Sprawdzona pompa wtryskowa, nowa pompka zasilajaca,zbiorniczek odpowiedzialny za przelew sprawny, elektryczna pompka dziala, przewody drozne sprawdzone ,filter paliwa nowy, powietrza czyste, zbiornik wyczyszczony a ciagle dostaje mało paliwa 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj