Mannlicher

Nowy ciągnik 100- 120 km. do 200 tys. brutto.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mikruss    536

na pewno t5 bedzie lepsza od ursusa, do tego silnik można jeszcze podciagnąć i ma mocniejszy podnośnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Na pewno będzie droższa. Z resztą najlepiej się przejechać po dealerach i samemu zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Sprzedaż traktorów padła na pysk tak więc wyprzedaż rocznika kolego może wykorzystac okazję :) i cos kupic dla nogi o oka oby nie zielonego włocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1946    0

Przerobiłem trochę maszyn w życiu i odradzam całkowicie kupno nowej maszyny. Koszty serwisu są zbyt drogie, a dodatkowo człowiek jest zobowiązany do wymiany elementów, które w ogóle wymiany nie wymagają. Kup lepiej roczny lub dwuletni ciągnik. Będziesz mógł sporo zaoszczędzić, a maszyna będzie nowoczesna. Chociaż tutaj są pułapki - elektronika ... Jak coś padnie, to na dzień dobry 500 zł + często 2000 zł za wymianę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Jaka cena NH jak cenowo rozsądna to kupiłbym NH po 1, widze u sasiada ma ,pracuje przy oborze i pole dzien w dzień zwłaszcza zimą nigdy nie dogrzany bo odpali podwiezie zgasi 6-7 rok zero awari ,po 2,podobne roczniki ale inne marki mam ja inni znajomi już problemy mniejsze i większe dużo by pisać , po 3 ,NH jest na pierwszym miejscu zdecydowanie w ilości sprzedawanych ciągników w Polsce to też dużo mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

a co powiecie o Pronarze 5340?wszystko na zachodnich podzespołach i cena 180000 brutto więc się mieści w przedziale cenowym.sam się zastanawiam nad ursusem albo Pronarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubica11    48

Ja bym ci polecił Case maxxum 120 Znajomy ma też forterry i mówi że jakość i komfort nie porównywalny z zetorem a cena też w 200 netto się powinieneś zmieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor    3

Według mnie na 30 ha, ciągnik za 200 tys to marnowanie kasy. Na Twoim miejscu, dobrze bym poszukał - teraz idzie zima wiec masz czas - fendta 511/512 w DOBRYM STANIE ! Polecam województwo opolskie, ogrom handlarzy, nie wszystkie traktory sie nadaja, wiekszosc to kupa złomu, ale troche poczytac, pojezdzic, poorientowac sie i kupisz w dobrym stanie za 80-100 tys i bedziesz miał lepszy komfort pracy niz w zetorze czy ursusie, spalanie w orce max. 10-12l. Za 100 tys które ci zostanie, kup sobie pług 3/4 skibowy obracalny, agregat uprawowo siewny i odrazu poczujesz roznice w pracy na polu. Moze jakas prasa rolujaca, zalezy co potrzebujesz, kupisz traktor + 3 maszyny i jeszcze ci na wczasy zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Trafiają się po lisingowe lub zajęte przez bank a czasami komuś okazuje się za mały i sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

do 200 zł to polecam FARMTRAC 7110 DT trwały duży ciągnik . Prosty w obsłudzę, zetory też może i fajne ale wiadomo rózne opinie o każdym są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Sam niedawno brałem T6 i cena owszem trochę ponad 200 netto ale to jest kawał maszyny autorowi polecilbym chyba serię TD bo jest niczego sobie a za resztę kupić maszyny lub ziemię



Sprzęt ktory posiadam to pług 4-skibowy zagonowy, talerzówka 2.5m szerokosci. Jakis tam siewnik i agregat uprawowy

PS Przy tym sprzęcie T6 śmiesznie by wyglądał nie mówiąc o robocie chociaż dopłata nieduża a masz ciagnik nie zabawkę :-)

Edytowano przez Patryk1222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706
Patryk1222

    o jakim modelu T6 mówisz ? interesuje sie teraz modelem T6.155 lub 165, nawet beed miał na testy w tym roku. Jakie masz wyposazenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Ja mam T6 165
Z wyp. To gumy 600 tyl Michelle z przodu full balast skrzynia 16x16 hydraulika mech. Rozdzielacze przednia oś sztywna pneumatyka do przyczep i co tu więcej pisać ciągnik ma w standardzie wszystko co potrzeba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Bądz tu mądry kilka postów wyżej pisałem że jak bym miał teraz coś kupić wybrałbym coś z NH widzę po sąsiedze co ma ok 7 lat nigdy nie miał dnia awari  dwa dni temu rozmawiałem z gościem co zajmuje się od dawna naprawami ciągników naprawiają wszystkie marki i powiedział że NH są bardzo awaryjne dużo ich naprawiają a poleca MFergusona najmniej awaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Sam mam problem gdyż ciągnik który chcę kupić mają dwaj znajomi i twierdzą że padłem na mózg u nich awaria goni awarię i co ja robię.

Ceny ciągników z tej samej półki wyposażenia i mocy odbiegają średnio od siebie o 10-15 tys zł nie mówiąc o klasie Premium.

 

Jedni uważają że NH nadaje się na przedni obciążnik do Fendta , inni są zadowoleni z nowej wygodnej maszyny. 

 

Co do mechanika on stwierdza fakty naprawia zepsute ciągniki z tym mało-awaryjnym nie ma do czynienia , skoro NH to nr 1 w Polsce pod względem sprzedaży to statystycznie i więcej się ich reperuje niż ciągników z poz 10 których sprzedaż jest 10 krotnie niższa.

 

Subiektywnie jeśli każdy dealer miałby identyczną sprzedaż to wtedy możemy wyciągnąc daleko idące wnioski a tak cóż, Kubota bezawaryjna ciągników 130 kinnych zarejestrowano kilka a NH kilkaset o ile się nie mylę i tu tkwi problem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez katopo
      Jaki nowy tani ciągnik polecacie w mocy około 35km?
    • Przez molibden01
      Witajcie.
      Na wstępie chciałbym się przywitać z Wami. Odnoszę się z problemem wyboru traktoru (zaznaczam, że nowego, ponieważ sytuacja na rynku używanych ciągników mnie do tego zmusiła). Stoję przed wyborem modelu. W pierwszej kolejności od czego to się zaczęło to promocja na serię 5D i 4E w Deutz Fahre: 5080d w cenie 158 tys. zł netto.  Traktorem miałem przyjemność jeździć, fajny, zwrotny, nie głupi. Macie jakieś opinie na jego temat bo już jest kilka lat po premierze a w poprzednich postach żadnych opinii z użytkowania.
      Tylko co jak co, ma tylko 3 cylindry i turbo. Dlatego w głowie chodzi, a może wybrać co innego. Myślę o Kubocie serii M4-073. Moc podobna, ale 4 cylindry i wyższa pojemność. Jeżeli znacie obecnie ceny Kuboty (z dilerem w tym wypadku sie jeszcze nie kontaktowalem) lub polecacie inne ciagniki w podobnej mocy to będę wdzięczny za pomoc.
       
      Dodam że ciagnik ma głównie pracować w gospodarstwie przy opryskiwaczu ciąganym z nadmuchem, sadzarką karuzelowa, do jakiś prac pomocniczych ale zapewne czasem i jakiś pług 3 skibowy się zapnie lub mniejszy agregat.
       
      Pozdrawiam serdecznie.
    • Gość murtek
      Przez Gość murtek
      Witam szanownych kolegów.
      Z racji faktu, iż zbliża się nieubłaganie kolejny nabór PROW, chciałbym zasięgnąć opinii (TYLKO) użytkowników kilku marek i wersji ciągników rolniczych. Interesują mnie tylko trzy firmy, tj. John Deere, Deutz Fahr oraz ewentualnie Fendt. Mam dylemat również jakiej mocy ciągnik wybrać.
       
      W sumie 120 czy 160 KM i tak będzie raczej ciągnął 4 skibowy pług obrotowy (chyba że się mylę). Skłaniam się raczej do kupna trochę większego ze względu na moją bronę talerzową, która ma nie małe zapotrzebowanie mocy (obecnie współpracuje z Ursusem 1634 i niekiedy brakuje mocy, a raczej tej talerzówki nie sprzedam tak szybko).
       
      Ciągnik ma być z przednim TUZem wraz z obciążnikiem, raczej z resorowaną osią i kabiną. Zastanawiam się również nad TURem.
       
      Co do JD to jaką wersję proponujecie: classic, comfort czy może premium. Jakie są między nimi różnicę (oprócz oczywiście ceny)
       
      Aha jeśli ktoś się orientuje i dostał świeżą ofertę to proszę się nią pochwalić (mam co prawda cennik lecz bodajże z zeszłego roku). Dużo droższy jest JD od DF ?
       
      Dlatego proszę użytkowników tych maszyn o poradę. Proszę również o wypowiedzenie się w sprawie awaryjności, serwisowania, spalania, komfortu jazdy itp.
    • Przez bortys2001
      Witam. 
      Ktoś się pokusi o porównanie,np Deutz 5080keyline, new Holland T4/t4s
    • Przez Krzyszt0f
      Witam planuje podnieś moc w moim massey ferguson 5445 dyna 4 i teraz pytanie co sądzicie o tym podnoszeniu mocy i czy jest to bezpieczne czy nie za bardzo?
      ciągnik ma niby 90km a chce podnieś tak do 110/115km 
      a i jaka firmę polecacie do podniesienia mocy? 
      -agrotronic
      v-tuning
      -Agroecopower
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj