Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pilnie mechanika od John Deera w celu sprawdzenia JD 6910 przed zakupem

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sebarr

sebarr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 08 październik 2015 - 21:41

Jak w temacie- szukam osoby nie na stałe lecz do naprawy w razie awarii. Najlepiej jeśli by była to osoba która pracuje/ pracowała w serwisie JD. Sprzętów jest kilka do ogarniania więc często potrzeba fachowej wiedzy, do tego sąsiad ma 6810 i 6170r i też potrzebuje ogarniać problemy z nimi. Sprzęty znajdują się przy Szprotawie, woj. lubuskie.

Jeśli ktoś zna takiego mechanika to bardzo proszę o kontakt na PW lub tel 603 073 119.

Pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pilnie mechanika od John Deera w celu sprawdzenia JD 6910 przed zakupem Dzisiaj, 05:58
  •  

#2 Share sebarr

sebarr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 08 październik 2015 - 21:58

Szukam mechanika od John Deera który pomoże obejżeć przed zakupem JD6910 na amortyzacji osi i z powequadem.

Nie chcę  zaliczyć wtopy i zależy mi aby pomierzyć ciśniania i sprawdzić wszystko co się da bez zdejmowania głowicy :-) 

John nie będzie czekał w nieskończoność i dlatego zależy mi na czasie. Co do opłaty za doradztwo to się dogadamy przez tel.

Proszę o kontakt 603 073 119 Sebastian. 

ps. szukam mechanika żeby sprawdził co można, a nie osoby do towarzystwa w podróży, więc proszę o kontakt osoby które ogarniają Johny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pilnie mechanika od John Deera w celu sprawdzenia JD 6910 przed zakupem Dzisiaj, 05:58
  •  

#3 Share tomrolnik

tomrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 810 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja,

Napisany 09 październik 2015 - 07:08

Pilnie mechanika od John Deera w celu sprawdzenia JD 6910 przed zakupem moze napisz skąd jestes no chyba ze oplacisz droge fachowca z drugiego końca polski

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share sebarr

sebarr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 11 październik 2015 - 18:20

Jestem z okolic Szprotawy woj. lubuskie.