Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poroblem z rozdzielaczem 6910S

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Miniasz

Miniasz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 07 październik 2015 - 20:06

Witam posiadam JD 6910S 2001r i mam taki problem iz pierwszy rozdzielacz hydraliki ma wolne działanie jak np podosze siewnik na hydropacu to podosi bez problemu tyle ze trwa to ok 10 minut bez różnicy czy siewnik jest pusty czy pełny podobnie jest z obrotem pługa tak wolno obraca a jak podłączam pod pozostałe dwa rozdzielacze to idzie to wszystko normalnie. Wkręcam i wykręcam potencjometr który jest na rozdzielaczu i nic nawt ostatnio takl go rozkręciłem ze całe to pokrętło mi sie wykręciło i nic nie wiem co to może byc czekam na waszą pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Poroblem z rozdzielaczem 6910S Dzisiaj, 07:33
  •  

#2 Share R1D2

R1D2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 07 październik 2015 - 22:43

Poroblem z rozdzielaczem 6910S Rozkręć góre sekcji i zobacz czy działa suwak... Pokrętło nie powinno się wykręcić. Raczej tam nie ma się co zepsuć...

#3 Share Kustosz

Kustosz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 19 październik 2015 - 20:48

Podepnę się może do tego tematu. Mam 6810 w którym brak jest hamulca ręcznego. Czy w takim przypadku brak jest rozjechać skrzynię, czy ręczny połączony jest z hamulcami roboczymi? Ma ktoś jakiś katalog części do tej serii. 

#4 Share R1D2

R1D2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 23 październik 2015 - 20:31

Kolego ręczny najczęćiej jest w obudowie sprzęgła przedniego napędu, jest to taka obejma na sprzęgle. Do niej dochodzi dźwignia z kabiny i da się go podkręcić żeby lepiej brał. Nie musisz nic nawet rozkręcać... no chyba, że ktoś jechał na ręcznym ale to raczej powinien się udusić silnik i wtedy do wymiany ta obejma.  Najlepiej położyć się pod ciągnikiem a druga osoba niech zaciągnie w kabinie go i wtedy łatwo namierzysz. A jeśli chodzi i hamulec tzw. Park to jest to blokada na zębach koła i jest nad sprzęgłem wom ale to więcej roboty bo w środku siedzi...

Katalogi są na deere parts catalog w internecie po angielsku do wszystkich jeleni

Edytowany przez R1D2, 23 październik 2015 - 20:31.

#5 Share Kustosz

Kustosz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 25 październik 2015 - 17:24

Dzięki. Chodzi mi o to jak się dostać do tej obejmy. Jak zwalę przystawkę to od dołu dojdę czy brak jest go rozjechać? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share R1D2

R1D2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 26 październik 2015 - 10:52

Poroblem z rozdzielaczem 6910S Jak zrzucisz przystawke napedu to w niej jest ta obejma. Ale jak ruszasz dzwignia na tej przystawce co jest do recznego to czuc opor? Bo jak tak to jeszcze po podciagnieciu hamulec powinien trzymac.
http://jdpc.deere.co...__UN24JUL97.gif

#7 Share Miniasz

Miniasz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 31 październik 2015 - 20:19

rozdzielacz już zrobiłem a mam natępny problem jak zaświece w nocy wszystkie halogeny ( dodam ze wszystkie świecą)  to obojętnie jaki bym nie wsadził bezpiecznik po jakimś czasie tak sie rozgrzeje ze sie  ztopi i rozleje blaszka w środku trzyma a sam bezpiecznik ulegnie rozpłynięciu co to może być???

#8 Share R1D2

R1D2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 31 październik 2015 - 23:53

Poroblem z rozdzielaczem 6910S Kup lepsze bezpieczniki, nie chinskie, albo wyciagnij z dobrego auta... ;) fakt grzeje sie tam ale nie powinny sie topic... Sprobuj poprawic kontakt jakims specyfikiem albo papierem sciernym... Kable sie starzeja i nic nie poradzisz... No chyba, że masz małe zwarcie i tej jeden nie daje rady... Ale dokladnie sprawdz od ktorych lamp on jest... I wyczysc wszystko z kurzu i smieci zeby sie nie zajarało...

#9 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 01 listopad 2015 - 09:04

NIe wiem jak jest w JD ale u mnie w DF tylne halogeny są na przekaźniku i to on powodował palenie bezpieczników .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Miniasz

Miniasz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 01 listopad 2015 - 12:04

ok dzieki dzis nie wypada majstrować ale jutro sie biore za to;)