Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brak hydrauliki w Case mx170

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share didku1

didku1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 07 październik 2015 - 13:52

Zakładam nowy temat ponieważ szukam szukam i nic za bardzo nie znalazłem a szybko potrzebuje pomocy bo ciągnik potrzebny. Otóż mam taki problem robiłem ciągnikiem cały dzień było ok nastepnego dnia odpaliłem jechałem ciągnik jechałem na pole ok 1km w drodze stanął i ani nie mogłem skręcac kołami ani nie jechał ani tuzem nie mogłem ruszyc czsami tak sie działo ale wystarczyło zgasic odpalic i jechał dalej teraz juz to nie pomogło w domu zmieniliśmy pompę oleju pomogło na 2 dni trzeciego dnia odpaliłem ciągnik rano podczepiłem siewnik przestawiłem z 50m zgasiłem na 30min odpalam jechac w pole tuz podniósł na ok 20cm i zablokowało ani nie skręci ani nie ruszy pomóżcie co to może byc albo kogoś poleccie co moze z tym poradzic z woj Opolskiego lub Śląskiego na serwis nie ma co liczyc :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Brak hydrauliki w Case mx170 Dzisiaj, 01:10
  •  

#2 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 07 październik 2015 - 17:51

Błędy jakie masz? Sprawdź te od EHR pod klapką i te z lampki obok włącznika wom. Zejdz z siedzenia, przekreć kluczyk na zapłon i włącz wom lampka bedzie błyskac z przerwami każda seria błyśnięć to liczba.

#3 Share didku1

didku1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 07 październik 2015 - 18:18

Od ehru nic nie pokazuje a z lampki womu 63 wykręciłem jeszcze całą pompe rozkręciłem ją na częsci pierwsze i wszysto było ok zamontowałem odpaliłem ciągnik i ruszyła asz szarpło traktorem spróbowałem podnieśc ehr podniosło troszeczkę i znów zablokowało

#4 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 08 październik 2015 - 11:04

Czy z rewersem na N  przełączają sie półbiegi? Jeśli tak to nie wina pompy a może elektroniki, sprawdź czujnik pod siedzeniem może nie łączy albo padł najlepiej go zmostkować ale on chyba niema nic wspólnego z działaniem EHR. Kod 63 jest od WOm

#5 Share didku1

didku1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 08 październik 2015 - 12:11

nie jedzie ani nie przełączają sie biegi układ kierowniczy tez nie działa jakiś zawór blokuje ze pompa nie podaje cisnienia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Adrianur

Adrianur

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 październik 2015 - 13:34

Brak hydrauliki w Case mx170 tractorservice folwark koło Opola nr tel 600170479

#7 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 08 październik 2015 - 13:48

Moze to banalne ale sprawdź filtr oleju mógł sie zapaprać opiłkami żelaza i mieć bardzo małą przepustowość. Układ kierowniczy ma oddzielną pompe i powinien chodzić.

Edytowany przez Ziel, 08 październik 2015 - 13:49.

#8 Share didku1

didku1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 08 październik 2015 - 14:12

właśnie mam zamiar wymienic filtr ale mysle ze powinna jakas kontrolka sie zapalic bo tam przy filstrze jest jakiś czujnik a w tych modelach jest takie nie fajne rozwiązanie ze wszystko jest na jednej pompie

#9 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 08 październik 2015 - 14:26

Brak hydrauliki w Case mx170 A nie jest ta pompa czasami dzielona na wspomaganie i reszte?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 08 październik 2015 - 19:36

tam jest jedna pompa do wszystkiego (tłoczkowa), a za rozdział ciśnień odpowiada zawór priorytetowy. No jest jeszcze pompa zasilająca gerotorowa, która niejako podaje olej do filtra i zasila pompę tłoczkową teoretycznie tez mogła paść ale jest to raczej wątpliwe no chyba, że wałek gdzieś urwało to akurat łatwo sprawdzić manometrem w obudowie filtra. Przy filtrze zdaje się powinien być czujnik przepustowości oleju i bodaj temperatury ale wymienić nie zaszkodzi.

Na zagranicznych forach wyczytałem, że w przypadku takiego problemu najczęściej pomogła wymiana pompy ale to dość spory wydatek i trzeba by sie jakoś upewnić/wykluczyć inne rzeczy tym bardziej, że koledze już taki numer odstawiła druga pompa co jest dość dziwne

Edytowany przez grego, 08 październik 2015 - 19:41.

Dodaj odpowiedź