Skocz do zawartości

Zdjęcie

fiat agri 1180dth problem z wałkiem Wom

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share GrzegorzMakowski

GrzegorzMakowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 05 październik 2015 - 14:08

witam posiadam taki traktor jak w temacie . Problem jest taki ze Wałek wom przestaje krecic gdy olej sie rozgrzeje. Postanowilem rozkrecic tylny plecak zeby dostac sie do tylniej mikro pompy , pompa miala peknieta obudowe ktos w niej juz grzebał wczesniej i polamał obudowe zakleił jak jakims poksipolem i zamontował jakos to działało . natomiast w oleju byla masa opilkow wiec dobralem sie do sprzegla opilki pochodzily wlasnie z sprzegla . zamowilem mikro pompke w Grene wygladala tak samo jak orginalna ale nie mialem informacji jaka posiada wydajnosc . Kupiłem rowniez nowe kompletne sprzeglo wom w polsce nie osiagalne sprowadzone z holandi za cene 7800 zl zalałem to wszystko olejem ktory zalecał NH . niestety problem dalej pozostał ,,, Czyli puki olej zimny wałek chodzi po rozgrzaniu przestaje .. zastanawiam sie nad tym czy ta nowa mikro pompa nie jest czasem o zbyt niskiej wydajnosci . Macie jakies pomsły traktorek swietnie sie sprawował od 10 lat sporo w niego zainwestowałem przedni tuz , nowe opony regenaracja klimatyzacji i nie chcial bym ani tego traktora sprzedawac za grosze ani sie go pozbywac

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
fiat agri 1180dth problem z wałkiem Wom Dzisiaj, 01:40
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
fiat agri 1180dth problem z wałkiem Wom Dzisiaj, 01:40
  •  

#2 Share extrabyk

extrabyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 19 październik 2015 - 22:17

ja w swoim Fiacie 140-90 mam inny problem z WOMem...u mnie wałek nie daje się wyłączyć...niby to nie przeszkadza bo w tym ciągniku z WOMu nie korzystam ale trochę mnie to denerwuje i też nie wiem jak z tym problemem wygrać.