Skocz do zawartości

Zbigniew Stonoga - lepsze życie

49 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 październik 2015 - 14:21

Kto ma Fb niech wejdźe sobie w link poniżej - profil kandydata w wyborach Parlamentarnych

https://www.facebook...icjalne?fref=ts

Tylko on może coś zmienić w tym naszym komunistycznym kraju, kraju którym rządzi korupcyjne PO i PIS i reszta złodzieji z Wiejskiej. 

Na jego profilu można wszystkiego się dowiedzieć, jakie przekręty robi nasz rząd, jak za nasze pieniądze bawi się PO  i PIS i reszta tych komuchów. Gorąco polecam, zapoznajcie się z tą osobą i prosze głosujcie na niego w wyborach. On był przyjacielem Andrzeje Leppera. Lepper musiał zginąć bo mówił prawde. Stonoga nie daje za wygraną i chce obolić ten chory SYSTEM. 

Pozdrawiam. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zbigniew Stonoga - lepsze życie Dzisiaj, 17:42
  •  

#2 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 04 październik 2015 - 20:21

lepiej niech obali flaszke ,mniej sie zmeczy a skutek bedzie podobny- czyli zaden.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 październik 2015 - 21:11

up

kolego, trzeba mu dać szanse, jak nie on to nikt inny nie zrobi porzadku. on ma gorzej bo każdy jest przeciw niemu, dotychczasowe władze, TV, dziennikarze, po prostu wszystko co jest w łapach PO, PIS i reszty popaprańców. Wystarczy odrobina czasu, zapoznanie się z jego profilem a zobaczysz czym on się różni od tych złodziej z Wiejskiej. Już Duda miał coś zmieniać a jakoś jego efektów nie widze. Już pewnie został zmanipulowany. 

Tu macie filmik, Stonoga nie daje sobie w kasze dmuchać. 

Śp. Andrzej Lepper 

kto nie widział niech obejrzy. 

Takich ludzi nie potrzeba w Polsce, więc likwiduje się ich. 

Edytowany przez Niewielkilecznieduzy, 04 październik 2015 - 22:01.

#4 Share vojt4s

vojt4s

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 04 październik 2015 - 21:40

Zbigniew Stonoga - lepsze życie Tez jestem za tym gościem i ciesze się, że ktoś na tym forum poruszył ten temat bo gość poświęcił całe swoje życie i bezpieczeństwo dla tego kraju. w sumie jak nie wygra to i tak będzie powoli niszczył aparaty obecnej władzy.

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 październik 2015 - 21:51

up

również ciesze się, że nie jestem sam i próbuje coś zmienić i chociaż się staram, a nie narzekam i nic nie robię. 

Obowiązkiem każdego prawdziwego Polaka jest pójść 25 do urn i zagłosować na Zbigniew Stonoga ! 

#6 Share rolnik90_01

rolnik90_01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 04 październik 2015 - 22:05

Nawet tu polityka? Jeśli ktoś nadal wierzy że politycy mogą zmienić jego życie na lepsze to prawdopodobnie nigdy się mu w życiu nie poprawi. Wszystko co wywodzi s się od państwa jest złe. Dobrobyt społeczeństwa bierze się z pracy. Zaś dobrobyt polityków bierze się z naiwności ludzi że oni(politycy) mogą coś zmienić. 

#7 Share lambogrand

lambogrand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 04 październik 2015 - 22:05

Realna sila polityczna ktora chce cos zmienic i ma szanse jest dzis PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC i na nich zaglosuje, co mi da glosowanie na po ktora dostanie pewnie 15% poparcia  psl jak zawsze okolice progu wyborczego ,zjednoczona lewica partia pedalow i lesbijek z durniem palikotem pewnie znow sie wslizgnie do koryta nad czym ubolewam, partie korwin i inne niemaja szans

#8 Share osky

osky

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 04 październik 2015 - 22:09

Zbigniew Stonoga - lepsze życie Pis i Po to jedna swolocz, zresztą całą klasa polityczna to delikatnie mówiąc dno. Za nic mają interes narodowy, tylko żeby przy korycie jak najdłużej się utrzymać. W wyborach oddam głos nieważny.

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 październik 2015 - 22:21

Nawet tu polityka? Jeśli ktoś nadal wierzy że politycy mogą zmienić jego życie na lepsze to prawdopodobnie nigdy się mu w życiu nie poprawi. Wszystko co wywodzi s się od państwa jest złe. Dobrobyt społeczeństwa bierze się z pracy. Zaś dobrobyt polityków bierze się z naiwności ludzi że oni(politycy) mogą coś zmienić. 

Nie jestem politykiem i nigdy wcześniej tym się nie interesowałem. 

Rzeczą oczywistą jest to że nikt nikomu nic nie da za darmo, na wszystko trzeba ciężko zapracować. 

Napotkałem na kandydata Zbigniew Stonoga i chce aby ludzi zapoznali się z jego osobą. 

Nie zmuszam nikogo na głosowanie na niego, tylko zachęcam, głupi jeden głos, a jednak coś znaczy. 

Trzeba mu dać szanse, z tego co sięorientuje ma spore poparcie. 

Kto inteligenty i ma trochę chęci i odrobinke czasu to zapozna sięz tym co on prezentuje, 

gościu nie szablonowy. Chce coś zmienić, trzeba dać mu się wykazać. 

Mówi do rzeczy, chce coś zrobić dla innych, poświęcił wiele. - ten kto nie zna jego historii pewnie nie będzie wiedział nawet o czym mowa. 

up

Typowe myślenie, najlepiej nic nie robić i narzekać że wszystko tanie, 

lepiej się pracuje jak się ma trzode po 5 zł niż po 3,5 zł no nie ? 

Na to pytanie musisz sobie sam odpowiedzieć. 

PO i PIS i reszta złodzieji miało już okazje wykazać się i co zrobili ? 

Nie musze mówić, wystarczy popatrzeć na to co się dzieje dookoła, na nasze ceny płodów i na to jak się mamy w UE. 

Wystarczy obejrzeć filmiki które zamieściłem, one przedstawiają dokładnie wszystko. 

Tylko trzeba obejrzeć od samego początku do końca. 

Tylko bez spin, nie ma o co się spinać. 

Lużne rozmowy.

Pozdrawiam kolegów. 

#10 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1396 postów

Napisany 05 październik 2015 - 06:12

Zbigniew Stonoga - lepsze życie ja zawsze mówiłem że Lepper może i był z leksza prostakiem ale za to mówił prawdę ale Stonodze podobno się już odgrazali

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1694 postów

Napisany 05 październik 2015 - 08:18

Zbigniew Stonoga - lepsze życie wszyscy do 25października będą obiecywać w jakim Wy świecie żyjecie czy to będzie stonoga kopacz szydło wszyscy obiecują a po wyborach i tak robią swoje Leper był w rządzie nawet wicepremierem przez ponad 2, 5roku i co zrobił krzyczał przed wyborami ze wyrówna doplaty rolnikom takie jak na zachodzie a co zrobił jak był wicepremierem ustawił swojego syna załatwił mu za parę groszy pgr i po sprawie
ZETOR TEAM

#12 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 październik 2015 - 08:28

jeśli chcesz walić takie smoty nie wnoszące nic do tematu to nie wypowiadaj się kolego i oddaj swój cenny głos na PO bądź PIS i zapewne poprawisz sytuacje, bez odbioru.

Na wstępie pisałem, że kandydatura Stonogi i oddanie na niego głosu należy tylko i wyłącznie do obowiązku inteligentnych osób z chęcią zapoznania się z jego poczynaniami  i tym co zrobił dobrego do tej pory, a nie dla leniwych którzy wszystkie rozumy pozjadali i gadają brednie w ciemno bo nawet nie chce im się głupiego filmiku obejrzeć bądź prześledzić frofil Z.S na Fb. Bez wymówek braku czasu. 

Pozdro dla kumatych. 

Edytowany przez Niewielkilecznieduzy, 05 październik 2015 - 08:31.

#13 Share Rolnik1111

Rolnik1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 05 październik 2015 - 14:49

Ja już od dawna śledzę poczynania Stonogi ale jednak Korwin jest dla mnie dużo lepszą alternatywą dla bandy PO/PIS.

Ale w tym filmiku z poczatku tematu Stonoga dobrze gada.

#14 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 październik 2015 - 15:29

Szczerze, to jak już się uparłeś to może być ten Korwin, tylko nie ta banda co w chwili obecnej rządzi. 

Jak dla mnie Stonoga jest lepszy. 

#15 Share tom61

tom61

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 05 październik 2015 - 15:33

A ja będę głosował na ugrupowanie pana Stonogi bo moim zdaniem jest to chłop z jajami a i program ma dość mądrze napisany. Jeśli chodzi o Korwina to źle nie gada ale go ci złodzieje z wiejskiej się nie boją tak jak stonogi

#16 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1694 postów

Napisany 05 październik 2015 - 17:23

ja wyżej we wczęniejszym poscie nie "wale smutów" jak to piszesz tylko stwierdzam fakty że wszyscy sa przed wyborami tacy sami dobrze obiecuja, filmiki fajne o leperze wystarczy obejrzeć polski film Służby specjalne i już daje dużo do myślenia. Jak już pisałem w innym temacie ja nie jestem jakoś politycznie zwiazany z jakaś opcja polityczną wiec moge oddać głos i na tego stonogę tylko co do żmieni już byli tacy pajace w naszym parlamencie G. Janoski, A Leper Korwin może być i Stonoga tylko co on zmieni nic tylko bedzie ubaw w sejmie, skoro Leper miał jakieś dowody na tych ludzi to mógł je ujawnić a nie trzymać w sejfie pewnie chciał coś ugrac do siebie tylko go usuneli jak mówił o tajnych wiezieniach CIA w Klewkach to go wysmiewali a teraz okazało śie że to prawda i Polska płaci odszkodowania i z literatury i z historii wiadomo że jednostka nie wygra z systemem, ale próbowac trzeba, ten Stonoga tez ma parę wyroków i swoje za uszami może chce sie dostać do sejmu żeby go mandat poselski chronił. Obawiam sie tylko jednego że jak PSL sie nie dostanie to w rolnictwie może być ciezko bo PO i PiS to zaraz rozwalą KRUS wprowadza podatek dochodowy i jeszcze pare innych drobnych spraw utrudnią a co ten stonoga proponuje dla rolnictwa polskiego?   

ZETOR TEAM

#17 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 październik 2015 - 18:02

ja wyżej we wczęniejszym poscie nie "wale smutów" jak to piszesz tylko stwierdzam fakty że wszyscy sa przed wyborami tacy sami dobrze obiecuja, filmiki fajne o leperze wystarczy obejrzeć polski film Służby specjalne i już daje dużo do myślenia. Jak już pisałem w innym temacie ja nie jestem jakoś politycznie zwiazany z jakaś opcja polityczną wiec moge oddać głos i na tego stonogę tylko co do żmieni już byli tacy pajace w naszym parlamencie G. Janoski, A Leper Korwin może być i Stonoga tylko co on zmieni nic tylko bedzie ubaw w sejmie, skoro Leper miał jakieś dowody na tych ludzi to mógł je ujawnić a nie trzymać w sejfie pewnie chciał coś ugrac do siebie tylko go usuneli jak mówił o tajnych wiezieniach CIA w Klewkach to go wysmiewali a teraz okazało śie że to prawda i Polska płaci odszkodowania i z literatury i z historii wiadomo że jednostka nie wygra z systemem, ale próbowac trzeba, ten Stonoga tez ma parę wyroków i swoje za uszami może chce sie dostać do sejmu żeby go mandat poselski chronił. Obawiam sie tylko jednego że jak PSL sie nie dostanie to w rolnictwie może być ciezko bo PO i PiS to zaraz rozwalą KRUS wprowadza podatek dochodowy i jeszcze pare innych drobnych spraw utrudnią a co ten stonoga proponuje dla rolnictwa polskiego?   

odnoście wyroków kolego to miał 114 procesów i z wszystkiego został oczyszczony. 

System chciał się już go pozbyć x czasu temu, od dawien dawna boją się go. 

Siedział w pierdlu prawda, ale to było wszystko ustawione. 

Macie tu filmik o jego życiu. 

Odrobinkę info na jego temat. 

https://www.facebook...25024061057600/

Edytowany przez Niewielkilecznieduzy, 05 październik 2015 - 18:05.

#18 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1694 postów

Napisany 05 październik 2015 - 18:59

a ile płaci Ci za kampanie?

i jaki ma program dla rolnictwa?

ZETOR TEAM

#19 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 październik 2015 - 19:33

płaci mi 10 zł od postu, a co też chcesz zarobić? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1694 postów

Napisany 05 październik 2015 - 19:49