Polecane posty

Witam, mam problem ze skrzynią w ciągniku z 98 roku, jest to bodajże range command 18x6,(jeśli sie nie mylę) A mianowicie chodzi o to że podczas pracy coraz częściej wyskakuje mi błąd ,,CP23", a po nim ,,FId" nie mogę wtedy zmieniać biegów, ciągnik może wtedy jechać tylko na jednym biegu ,,B1" w przód i w tył i nic więcej, błąd znika kiedy odczekam kilkanaście minut na wyłączonym silniku. Czy ktoś może mi wytłumaczyć co jest przyczyną i jak ten błąd usunąć? może ktoś posiada katalog napraw i błędów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek87    0

oznaczenia CP odnoszą się głównie do pedału sprzęgła, jeśli możesz to podeślij zdjęcie jak Ci się to wyświetla i numer seryjny maszyny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*050949B*115D*  i dalej G0430 to jest numer który znajduje sie z przodu pod maską. Zdjęcie pozniej moge podesłać, bo chwiowo maszyna stoi, a błąd zalacza sie dopiero podczas pracy. 

Powinienem przeczyścić styk na cewce, który znajduję sie przy skrzyni?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Mam do Was pytanie przymierzam się do kupna Tm 190 z lat ok 2006. I w związku z tym ze będzie pracował w większości z mulczerem leśnym potrzebuje jeśli ktoś ma rozpiske prędkości na poszczególnych biegach w szczególności jazda do tył w zależności od skrzyni jaka jest zamontowana. Więc jeśli ktoś ma taką rozpiske proszę o wrzucenie.
    • Przez wrodarek
      Witam
      Mam problem ze skrzynią w traktorze władimirec t-25. Otóż po wbiciu biegu szosowego sprzęgło nie odbija do końca, zatrzymuje sie w połowie, po przejechaniu ok 10,15 metrów bieg wyskakuje i słychać tylko zgrzyt. Po rozłożeniu skrzyni okazało sie ze na ruchoma zębatka na wałku głównym nie zazębia sie do końca w tej od przełożenia szosowego. Co może być tego przyczyną ?
    • Przez macius11157
      Witam czytałem trochę o tym ale nigdzie nie ma dokladnie wyjasnionego czy każdy dx posiada blolade 6 biegu po przez zabezpieczenie srubka. Przerabial ktoś taki temat ?chciałbym mieć pewność że nie narobie się na darmo.
      Ciągnik to dx 4.50 1987r
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez Piotrekk9540
      Witam, mam problem ze skrzynia biegów w ares 710 2000r rewers mechaniczny. przy zmianie polbiegow słychać uderzenie w skrzyni podobne do uderzenia młotkiem w metal. najsilniejszy dźwięk wydaje przy zmianie z 3 na 2. gdy zmieniam na większe polbiegi uderzenie to jest cichsze. miał ktoś podobny problem ?
    • Przez Maikel1987
      Chce się dowiedzieć jak się spisuje  skrzynia w tym modelu 5120 ? Drogi koszt naprawy skrzyni jak coś siadzie ?  Ona jest na tarczkach  czy jak ? Ogólnie ile wytrzymują ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj