misza9128

Claas Dominator 96 - Chłodnica

Polecane posty

misza9128    18

Witam! Panowie mam poważny problem . Otóż chce spuścić wodę z chłodnicy i z silnika i na silniku i chłodnicy nie ma żadnego kranika i nie mogę nic znaleźć , szukam już z godzinę i nic , a bóle się żeby nie rozsadzilo mi chłodnicy bo mróz się pokazuje ... Proszę o szybką odpowiedź ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracus74    15

U mnie przy claasie 88 jest kranik przy chłodnicy od zbiornika strony i od strony silnika a nie zewnętrznej-kipski jest tam dostep a przy silniku nie ma kranika tylko jest korek (sruba) chyba na klucz 14-silnik perkins 156km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

czytaj ze zrozumieniem  napisałe " zluzuj opaskę na dolnym przewodzie i go zdejmij" czyli jak zluzujesz opaskę to sciagnij przewód płynu chłodzacego z krućca chłodnicy i woda Ci zleci i z chłodnicy i z silnika tylko sie nie zamocz i nie zalej wodą i pamietaj o BHP


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez m_i_c_h_a_l
      Cześć,
      Czy ma ktoś jakiś patent na wyjęcie łożyska z rozdrabniacza słomy?
      Nie da rady podejśc ściągaczem a od środka jest zbyt mało miejsca aby czymkolwiek je wybić.
       
       


    • Przez adiksutil16
      Witam. Parę dni temu kupiłem Dominatora(jak w temacie) Jest to mój pierwszy Claas i nie wiem za bardzo co do czego służy. Mam prośbę, prześlę zdjęcia i jakby ktoś z was mógłby mi napisać co do czego służy.
       


       
      Jakbyście mogli pisać np.
      1. wajha od tego i tego
      2....
       
      A tak samo z kontrolkami np.
      L1 kontrolka od tego i tego
       
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez romanwiatr
      Chcę przesiąść się BIZONA na CLASSA w cenie do 130 tys. Pracował będzie na około 100 ha na na ziemi z wydajnością pszenicy 6 t/ha oraz na słabych.
      Rozważam Dominatora 98 sl heder 4,5m, ale znalazłem też 108 sl z hederem 4,5m z takim hederem ponieważ mam dużo przejazdów (jeżdżę droga z hedrem), a następnie dokupić sam heder 6m i na większe kawałki.
      Biorę pod uwagę też Commandera 114 CS ale on ma heder 5,1m  i obawiam się czy dam rade poruszać się nim po drodze, czy będę musiał za każdym razem zdejmować heder i zastanawia mnie jego dość duża pojemność .
      Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.
       
    • Przez krowazie
      Wkupię heder do kombajnu class dominator 88 sl o szerokości 3.90 lub 4.5 metra. Wesołych świąt 
      I jeszcze jedno pytanie czy to jest prawda że dominatory miały różne szerokości gardzieli ? Gadałem z mechanikiem i tak powiedział 
      nowy nabytek 

    • Przez Ziel
      Witam,
      mam problem ze sciągnięciem połówki koła od młocarni, ślimak sciągnięty, klin też tylko koło ani drgnie. Było podgrzewane sciągaczem naciągane i bite młotem, ani drgnie..
      jest tam jeszcze jakieś zabezpieczenie?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj