Skocz do zawartości

Zdjęcie

Massey Ferguson 3690 sprzęgło

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Skorka94

Skorka94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 29 wrzesień 2015 - 10:44

Witam. Witam niedano kupilismy Masseya 3690. Wszystko chodziło dobrze nie było problemów ze sprzęgłem ale było dość twarde. wczoraj orałem nim i też było wszystko dobrze biegi wchodziły płynnie bez zgrzytów i wgl. Dziś wchodze do niego odpalam, właczam bieg wszytsko ok ale rewers nie może wgl się włączyć tylko zgrzyta nic więcej. A przy probie włączenia czuć takie lekkie szarpniecie ciągnikiem a gdy mocniej próbuje go włączyc zaczyna zgrzytać. Wyłączyłem ciągnik włączyłem bieg i rewers na zgaszonym silniku zapaliłem wcisnąłem sprzegło ale ciągnik nadal jechał do przodu. wolno ale sie poruszał. Nie odpoietrzałem sprzęgła bo szczerze to nie wiem jak a nie chce cos popsuć. Czy mógł by ktoś pomóc mi w tej sprawie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Massey Ferguson 3690 sprzęgło Dzisiaj, 02:04
  •  

#2 Share krzysiek1979

krzysiek1979

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 445 postów

Napisany 29 wrzesień 2015 - 11:07

Objawy skonczonego sprzegla lub problemu z pompka od sprzegla .Sprobuj kilkakrotnie wciskac sprzeglo przed wlozeniem biegu (podpompowac)

#3 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, kulturystyka, informatyka = taki lekko szalony MIX :]

Napisany 30 wrzesień 2015 - 16:13

Mam pytanie odnośnie regulacji na trzpieni co wchodzi do pompki. Po wydłużeniu o 2 obroty widełek i złożeniu pedał się podniósł był większy jego skok ale po odpaleniu i wciśnięciu sprzęgło wpadło do podłogi. Po zgaszeniu i odpaleniu się pojawiło i znowu wpadło. Po wróceniu do poprzedniej długości trzpienia problem znikł. Coś się kończy czy tak ma być ?

Za co odpowiada czujnik, który jest przykręcony nad sprzęgłem ? Nie ten od dołu tylko taki jak te od hamulców.

Edytowany przez andrewk, 30 wrzesień 2015 - 17:17.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

#4 Share kamillo96

kamillo96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 04 październik 2015 - 14:53

czujnik odpowiada za odpalanie silnika z wciśniętym sprzegłem jak nie wciśniesz nie odpalisz brak prądu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, kulturystyka, informatyka = taki lekko szalony MIX :]

Napisany 04 październik 2015 - 15:34

Przeczytaj jeszcze raz moje pytanie, pomyśl i dopiero coś napisz. Nie chodzi mi o czujnik ten z dołu w kształcie śruby, a ten nad pedałem. Jest identyczny jak te od hamulców.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

#6 Share kamillo96

kamillo96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 05 październik 2015 - 16:48

nie o ten ci chodzi to jest jakiś czujnik sprzęgła stopu http://www.roltruck.pl/3617693M1

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów

Napisany 05 październik 2015 - 17:44

Właśnie chodzi o ten co w linku, nawet tam pisze, że pasuje również do stopu. Nie pytam co to jest tylko od czego.