Polecane posty

Witam. Potrzebuje informacji na temat błędu DSM 523533.10(widocznego na zdjęciu). Problem w tym że ciągnik po właczeniu świateł załącza zapłon bez przekręconego kluczyka, załącząją się zegary i CommandCenter, dodatkowo nie ma świateł krótkich, tylko długie(przełączając krótkie/długie nic się nie zmienia, cały czas pokazuje niebieską kontrolke na zegarach).
Polska instrukcja tłumaczy to jako: 

Układ elektryczny

Zablokowany przycisk na module przełączającym.

Czy spotkał się ktoś z podobnym problemem, lub jest w stanie pomóc ?

 

 

post-28028-0-11121100-1443469904_thumb.jpg

Edytowano przez JohnDeere6610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Z tego co pisze na wyswietlaczu moze byc problem z przelacznikiem pod kierownica masz tam dlugie krotkie swiatla moze cos sie w srodku zblokowalo .Z niebieska mozna jezdzic nic sie nie stanie wcisnij OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na komputerze to tak,po wciśnięciu OK znika do następnego odpalenia. Jednak chodziło mi o to ze przełącza się długie/krótkie a cały czas świeci się kontrolka od długich na zegarach. Na zgaszonym po wciśnięciu tak jakby chcieć mignąć światłami robi się jakieś zwarcie i przygasa podświetlenie przycisków itp. Bezpieczniki OK.
Głównie problem dotyczy tego dlaczego po włączeniu świateł włącza się zapłon?

Edytowano przez JohnDeere6610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Sprawdz wszystkie zarowki w lampach przejzyj kostki przy lampach mozna prysnac tam jakims kontaktem nic to nie kosztuje a trzeba od czegos zaczac Kiedys nie laczyla mi zarowka w tylnej lampie od stopu i komputer pokazywal blad czasem moze to byc blachostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprawdzone dokąd jest możliwość i widoczność przewodu. Przełożone kable w lampie na krótkie i świecą no ale to rozwiązanie chwilowe i dalej nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Wlaczanie sie zaplonu moze byc przez problem z tymi swiatlami wyswietlacz informuje ze cos ciagle laczy w PRZELACZNIKU mimo ze masz wylaczone.Swiatla masz w przelaczniku od kierunkow czy sa osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Moze w tym przelaczniku pin od swiatel ciagle kontaktuje tylko ciezka sprawa to rozebrac zeby zobaczyc w nowej seri JD juz nie wylaczaja sie kierunki jak nie raz na radzie trzy razy trzeba wlanczac jMusisz popytac sie jakiegos elektryka od tych sprzetow.Tylko w serwisie zaraz beda chcieki jechac i ciagnac kase.Ja robie na farmie w UK i jezdzilem przeroznymi modelami ale nie mialem ani chlopaki nigdy takiej usterki jak u Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o samo wyłączanie się kierunków po odbiciu kierownicy? Jeśli tak to wariowalo to tez, raz odbijaly raz nie.
A w nowej Rce właśnie nie ma tego w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

W starych sie wylanczaja a R juz poprawiona ale tez nie jest idealna w kilku ciagnikach sa problemy z DPF ciagnik wchodzi w tryb awaryjny nie ma mocy trzeba gasic silnik najlepsze byly te jeszcze z kanciatymi kabinami maszyny nie do zajechania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj