Skocz do zawartości

Zdjęcie

kombajn John deere 1177 hydro 4 silnik podczas pracy spada z obrotów

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MichaLis

MichaLis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 28 wrzesień 2015 - 19:42

Witam mam problem w moim jelonku podczas młócenia zaczynają spadać obroty na silniku ,zatrzymię się na chwilę i jest dobrze po chwili jak wjeżdżam w kukurydzę jest to samo i kilka razy jak tak zrobię to później idzie normalnie, dodam że zeszłego roku było wszystko okej , wymieniałem filtry paliwa czyściłem węże, odstojnik , bak, i nie wiem co dalej . Proszę o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kombajn John deere 1177 hydro 4 silnik podczas pracy spada z obrotów Dzisiaj, 07:09
  •  

#2 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 29 wrzesień 2015 - 18:11

pompa się zapowietrza jak postoi , poszukaj gdzieś może jakaś podkładka nie trzyma . Miałem tak w kombajnie  z silnikiem perkinsa śrubka odpowietrzająca nie trzymała delikatnie

#3 Share MichaLis

MichaLis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 01 październik 2015 - 21:48

zobaczę ale pewnie to nie to bo dzieje się to gdy np. już wysypię jeden zbiornik na przyczepę i wjeżdżam z powrotem do młócenia i spadają obroty ale jak już jakiś kawałek przejadę to jest dobrze i tu leży problem. więc nie wiem czy to wina silnika czy jakiegoś innego podzespołu

Edytowany przez MichaLis, 01 październik 2015 - 21:52.

#4 Share Marcian1234

Marcian1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 21 czerwiec 2016 - 11:08

Witam. 

Mam taki sam problem ze swoim John Deerem. Zbliżają się żniwa i trzeba to naprawić, Co może być przyczyną ? Wymieniłem pompkę elektryczną paliwa. I tak samo jak wyżej opisane kosi wszystko pięknie ładnie i nagle spada z obrotów i gaśnie. Jakby miał ktoś podobny problem to proszę o jakoś pomoc. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kombajn John deere 1177 hydro 4 silnik podczas pracy spada z obrotów Dzisiaj, 07:09
  •  

#5 Share marcin2w

marcin2w

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 05 lipiec 2016 - 10:30

Witam. Pisze tutaj bo nie wiem gdzie moge zaczac nowy post. Mam problem z slinikiem w 1177... silnik stuka, lekko, cicho ale jednak. Gdy popuscilem wtryski przestawal na chwile ale jak dokrecilem to nadal to samo. Wymienilem wtryski i nadal nic. co to moze być? Pompa? Sworzeń na korbowodzie? czy może zawory?? Jak dodaje silnikowi gazu to wszystko cichnie....prosze o jakąś pomoc.

#6 Share MichaLis

MichaLis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 lipiec 2016 - 11:28

Przyczyna na spadanie z obrotów były w moim przypadku sparszałe węże paliwowe i dostawało sie lewe powietrze. wymieniłem wszystkie węże od paliwa i wszystko działało jak należy ... :D  :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Marcian1234

Marcian1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 16 lipiec 2016 - 09:19

a ja pod koniec żniw wykręciłem pompkę mechaniczną przedmuchałem po odkręcić chyba jej się nie i grykę pokosiłem bez problemu 

Dodaj odpowiedź