DANDYS

Szosowe nie da rady wbić biegu.

Polecane posty

DANDYS    3229

siemka ,po remoncie nie moge na szosowych wbic biegu , dzwignia stoi sztywno , a na terenowych normalnie biegi działaja.Znalazłem zdjecie ze widełki są calkiem inaczej załozone niz u mnie ,no chyba ze c330 a c330M są roznice w widełkach ? jakies sugestie ?

 

49a88da9fb96.jpg

 

ja mam załozne krzywe na pierwszym wodziku , a tutaj proste ,

Edytowano przez DANDYS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzio405    13

zblokoeana skrzynia biegow odkrec lewarek ustaw wodziki nie pamiętam ale chyba na rowna i w krec lewarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229

Terenowe kazdy bieg wchodzi , przełaczam na szosowe wajcha stoi sztywno nie da sie ruszyć . I nie wiem jak mają być te widełki załozne bo na zdj wyżej widełki na pierwszym wodziku idą proste a ja mam załozone takie wygiete .


a bardzo przepraszam nie doczytalem na zblokowanej masz tylko jeden bieg i nie mozesz go wyjac

 

nie moge miec zablokowanego jednego biegu bo na terenowych normalnie jezdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berhos    0

Dokladnie tak jak w temacie, nie ogarniam jak wrzucic np. z 3 na 4, prosze o wyjasnienie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Nikogo na wiosce nie masz żeby ci pokazał ??? musisz temat w internecie zakładać? w dodatku kolejny temat o 50 letniej konstrukcji Jak nie ogarniasz biegów to lepiej się za tego ciapka nie bierz bo zepsujesz i pasem od ojca dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berhos    0

Grzecznie pytam, a Twój post nie wnosi nic pożytecznego do tego wątku więc jeśli masz coś takiego pisać to lepiej się nie udzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

A co dziecko nie ogarnia schematu wymalowanego koło dźwigni? wracaj do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berhos    0

Zarejestrowałem się tutaj z myślą, że ktoś mi pomoże, ale widzę że forumowicze nie są przyjaźnie nastawieni do gości. Dziękuję za pomoc :) Polskie społeczeństwo - żenada. Tutaj się to wyraźnie potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Schemat zmiany biegów masz po lewo przy dźwigni. Do tego poszukaj i pobierz instrukcję obsługi. Przyda się na przyszłość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Zenada to twoje pytanie,masz wyraźny schemat więc o co ci chodzi ?.Taki problem ustawic wajche na środek i pociągnąć w dół ?.Ostatnio pytania są śmieszne jeden chial odpalić 30 żeby silnik w lewo chodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

I dlatego że pytania zaczynają być poniżej poziomu krytyki to już nie wiadomo czy wchodzić tu czy nie a jak sie wejdzie to co takiemu delikwentowi odpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518

Zarejestrowałem się tutaj z myślą, że ktoś mi pomoże, ale widzę że forumowicze nie są przyjaźnie nastawieni do gości. Dziękuję za pomoc :) Polskie społeczeństwo - żenada. Tutaj się to wyraźnie potwierdza.

 

czyż nie widzisz że wszyscy chcą Tobie pomóc ,żebyś nie zrobił krzywdy sobie i innym ? trzymaj się lepiej z daleka od ciapka :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Lepiej dalej zmieniaj przerzutki w rowerze,a ciapkowi daj spokój albo poproś kogoś dorsolego by ci wytłumaczył obsługę tego "skomplikownego sprzętu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

No i tym sposobem pokazałeś co sb prezentujesz i straciłeś resztki kredytu zaufania i szacunku na forum

 

Edit: Post wyżej przed edycją był obraźliwy i skierowany do wszystkich wypowiadających się w temacie

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Egon_1
      Witam mam problem  z najprawdopodobniej reduktorem w c330 gdy chce wbić 5 bieg to na ostro wbija się 2 a gdy puści się sprzęgło normalnie jest 5 a gdy chce wbić 2 to wchodzi bieg na bieg i skrzynia się blokuje w przypadku 3 biegu jest podobnie jak przy 5 biegu 
    • Przez Damianrolnik
      mam problem z biegiem 4 w ursusie c330.
      jak go włącze pyszczam sprzęglo a ona wyskakuje :angry:  i trzeba z now włączyć i przytrzymać aż się sprzęgło puści.
       
      Co mi możecie doradzić w tej sytuacji
       
      z góry dziękuje
    • Przez Mechanikza
      Witam ciągnik same laser stał całą zimę ostatnio do niego podchodzę naciskam sprzęgło a ono wpadło w podłogę co mogło się wydarzyć?
    • Przez gege
      Witam.
      Ciągnik po przerwie zimowej. Stał na luzie, lewarek na boki chodzi. Ale biegi żadne nie wchodzą. Ani na zgaszonym silniku ani na włączonym. 
      Po zdemontowaniu lewarka widać, że tam wszystko jest równo (załączam zdjęcie) ale nie da sie nawet śrubokrętem nic przesunąć.
      Do tej pory wszystko działało poza tym, że ciężko było przełączyć na górne biegi oraz z nich wrócić.
      Proszę o pomoc.
      G.

    • Przez bugi
      Witam
      Strzasznie ciężko w mojej trzydziestce chodzi sprzęgło, słyszałem że nie tylko u mnie, ale słyszałem też że da się coś z tym zrobić ale nie słyszałem co i właśnie dlatego chcę coś z tym zrobić da się? Jak tak to co?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj