Skocz do zawartości

Zdjęcie

pozycja plywajaca

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share derdi

derdi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 25 wrzesień 2015 - 11:45

pozycja plywajaca Witam mam t25 i mam problem z pozycja plywajaca w ivanie,mianowicie chodzi mi o to ze w momencie wlaczenia silownika ta pozycje to belka stoi w miejscu ,dopiero pod duzym obciazeniem zaczyna pracowac,mam duzy problem w orce poniewaz kolo pluga nie jest w stanie ich wypchnac z ziemi i w tym momencie kolo traktora jest uniesione i po prostu traktor staje i buksuje,i dlatego pytam czy jest cos w silowniku czy w rozdzielaczu coodpowiada za swobodny przeplyw oleju ,prosze o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pozycja plywajaca Dzisiaj, 22:19
  •  

#2 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 25 wrzesień 2015 - 11:54

pozycja plywajaca pozycja pływająca jest na max w dół (do siebie)dźwignia. Pierwszy skok dociążanie i wygląda że tego używasz.

#3 Share derdi

derdi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 25 wrzesień 2015 - 12:03

pozycja plywajaca Ewidentnie wlaczam pozycje plywajaca,jest druga w dol ,o tym wiem ,problem jest w glebokiej orce i nie wiem dlaczego ,moze jest jakis zawor albo cos

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share derdi

derdi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 25 wrzesień 2015 - 16:56

pozycja plywajaca Doradzcie cos prosze ,moze co w ukladzie wladka odpowiada za pozycje plywajaca?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 26 wrzesień 2015 - 19:23

pozycja plywajaca

Kolego dla pewności sprawdź dławik przy siłowniku, ten nypel wkręcany w korpus siłownika. w środku jest podkładka z małym otworkiem, być może coś utkwiło tam i blokuje przepływ oleju.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein