vanhool

JCB 165 silnik Perkins 104-22 brak ciśnienia oleju

Polecane posty

vanhool    0

Witam

Mam problem z kopareczką a'la bobcat, jest to JCB 165 z silnikiem Perkinsa 104-22. Silnik gubił ciśnienie oleju, był ponoć "przytarty" ale nie wiem co właściciel przez to rozumiał. Ponoć robiło go już dwóch macherów ale nic nie znaleźli. Została wymieniona pompa oleju, olej, filtry i komplet uszczelek. Po wymianie ciśnienie oleju zanikło całkowicie. Jakie mogą być przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Dolali do oleju Moto doktorka ,a na czystym brak ciśnienia,znajomy miał tak w kombajnie zbożowym ,po wymianie oleju ciśnienie 0.Dolać specyfik i dalej z podwórka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanhool    0

Z wcześniejszej historii właśnie niewiele wiem, fakt faktem motodoktor mógłby pomóc doraźnie lecz chcę zidentyfikować problem raz a dobrze i naprawić jak się patrzy żeby ładowareczka chwilę pojeździła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Delbeta
      Jaki płyn lać do wspomagania, tego zbiornika z przodu ciągnika w belarus 952. 4 ?
    • Przez Arasowsky
      Witam! Pomogliście mi już parę razy, więc i tym razem pewnie znajdziecie rozwiązanie mojego problemu. Mam w swoim T25 tura i z tą sekcją jest wszystko ok. Jak podniesie na maksimum to nawet wajha sama odbija do położenia neutralnego. Natomiast z podnośnikiem, czyli drugą sekcją jest taki problem, że od niedawna zauważyłem jak dojdzie podnośnik do samej góry to wyrzuca olej w okolicach pompy.  Ktoś przerabiał taki problem? Co może być tego powodem?
    • Przez Suchorski_15
      Witam, mam pytanie odnośnie ładowarki teleskopowej jcb 526-55 kupiliśmy ja okolo roku temu I od początku był Z nią problem, 
      Jeden z nich to właśnie hydraulika. Chodzi o to że gdy naladujemy pełną łyżkę (2.20m) np obornikiem to ma ciężko podnieść, lecz gdy wychylimy trochę łyche do wysypu odrazu podnosi Z lzejszymi ladunkami nie ma problemu. 
       
      Drugi problem jest taki że gdy uruchomimy skręt na wszystkie koła I chwilę pojezdzimy to skręty się zacinaja w sensie ze tylne koła są skręcone w prawo A przednie na wprost I trzeba od nowa je regulować co może przyczyna tych problemów? Pozdrawiam
    • Przez jarx08
      jaki olej wlać do skrzyni Jd 6810?
      czy po wymianie wymagana jest jakaś kalibracja?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj