Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik do 5000 zł

44 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 10 luty 2016 - 20:54

Ciągnik do 5000 zł

Nie pisz bzdur, do jumza kupisz wszystkie części i to taniej niż do sześćdziesiuntki, na wschodzie jeszcze 100lat będą jeździć tymi ciągnikami. Co do zetora to masz rację, chlor za chore pieniądze 

Nie wiem o jaki wschód chodzi,bo Ja jestem ze wschodu,w Suwałkach mało części...

Jako że najdroższe są odlewy,patrz na silnik za pompą czy nie klejony,skrzynię od spodu blisko silnika czy nie pęknięta.Patrz czy skrzynia podejrzanie nie hałasuje,Łatwo dostrzec dziwne odgłosy.

Ja bym szukał "biedoklepa" do remontu,w miarę z dobrym ogumieniem.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik do 5000 zł Dzisiaj, 17:11
  •  

#42 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2724 postów

Napisany 10 luty 2016 - 21:21

Ciągnik do 5000 zł

Wschód czyli ukraina, białoruś itp, szkoda życia na ten badziew C 360, kupisz jumza w nowej kabinie to chociaż radia posłuchasz i masz ciepło, mocna hydraulika i często wspomaganie , części dostępne, pogadaj z sąsiadami ze wschodu to Ci nowy silnik i kałacha w gratisie przywiozą, a co do polskich sprzętów- sam szukałem jednej części do C 330 i nie znalazłem 

#43 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 11 luty 2016 - 20:26

Ciągnik do 5000 zł

To tylko interes....może Pan co założył temat jest z środka kraju,jazda po 300 km, wizy,itp.Na alegro masz cały asortyment udoskonaleń do C360.Nie problem kupić wydajną pompę,czy cokolwiek.. nawet w przyszłości wpakować silnik 4512,66-71KM,tu jest przyszłość powiem Ci

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share he-man

he-man

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 31 lipiec 2016 - 19:07

Ciągnik do 5000 zł

Witam. Przyłącze się do tematu. Na co zwracać uwagę przeglądając ogłoszenia o sprzedażny ciągnika, o co konkretnie pytać sprzedawcę. Bo przecież nie będę jeździł oglądac każdy traktor, a w ogłoszeniach każdy jest stan idealny, na chodzie. Interesuje mnie 60-tka, najlepiej z łódzkiego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 31 lipiec 2016 - 21:15

Ciągnik do 5000 zł

Kolego przez telefon każdy słodzi czy to traktor za 5tys czy 50. Kupowałem dla teścia C360 i sobie zetora wiem w przeciągu roku wiem co mówię nie pojedziesz to się nie przekonasz czym pachnie dany traktor. Za zetorem zrobiłem ok 1200km ale przynajmniej jestem teraz zadowolony a telefonów ile wykonałem nie zliczona ilość.