Polecane posty

tom31    11

Witam drogie Panie i szanownych Panów;)) ja z zapytaniem czy posiada ktos moze agregat polonek 3m z f-rmy Tolmet ;daje linka;http://tolmet.pl/polonek/94-polonek-270.html   planuje zakup tego do ursusa 912 3m na gleby 4,5 i 6 klasa mysle ze sobie spokojnie poradzi,bedzie bez ogladania nieba.Prosze o jakies opinie wypowiedzi ludzi co uzytkuja ta maszyne badz widzieli w pracy,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz4321    98

Witam. U mnie 2.7 współpracuje z Lampo70, z udźwigiem nie ma problemów nawet przy pełnym siewniku więc 912 powinien sobie poradzić bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom31    11

Mariusz powiedz jak z jakoscią wykonania nic niepeka na spawach itd...ładnie robi robote?długo juz go użytkujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz4321    98

Wykonanie jest naprawdę solidne(550 kg wagi).Wszystkie elementy są cięte plazmą(tak mówił przedstawiciel) i widać przez to, że są bardzo dobrze spasowane.  Narazie pracował tylko jeden dzień ale wrażenia są dobre :) ,hydropak z dwoma siłownikami sprawia, że siewnik jest   stabilny i nie kołysze się w czasie jazdy. Struny w wałkach mają 8 mm grubości, a sam wałek wygłąda bardzo masywnie. Fajną rzeczą jest regulowany dławik którym można ustawić by cięższy siewnik nie opadał za szybko. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu za ten sprzęt, za tą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andy1970    0

panowie czy zetor 5340 poradził by sobie z 3 metrowym  i który by był lepszy dziekan czy polonek  i moglibyście wrzucić filmy z pracy tych agregatów i opinie na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

zobacz mój agregat w galeri 2,7m + poznaniak taki zestaw sprzedałem do zetora 7745 i sobie z nim radzi ,jak chcesz to wykonam taki sam 3 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hej :) Wiecie może jaki udźwig mają te siłowniki. Posiadam 3m siewnik który na pusto waży 1050 kg a zasyp ma około 400 kg . Dadzą sobie one radę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robercik701    0

Ja chce sie dolaczyc do tematu bo szukam cos do zetora 7011 a wpad mi w oko agregat z jednym walkiem moze ktos juz ma go i czy poleca???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osmy888    1
Dnia 23.09.2015 o 09:00, wojtal24 napisał:

bardzo delikatny ten agregat bynajmniej tak wygląda na zdjęciu

mamy talerzówkę kompaktową Tolmet - na zdjęciu wygląda delikatnie w rzeczywistości kawał maszyny - przypuszczam że z POLONKIEM jest tak samo.


a ja mam Fortschritt-a E-512 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez TheBartek98
      Witam planuje zakup opryskiwacza Tolmet Klara 600litrów .Chciałabym się dowiedzieć o opinię użytkowników, jak oceniacie ten ocynk, jaka pompa według was jest dobra do tego opryskiwacza, jaki rodzielacz i jakie dysze ?? Czy też coś polecacie co warto zainwestować w ten opryskiwacz
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj