Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziwny problem Pronar 82A

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MrCzesio123

MrCzesio123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Zainteresowania:Lubie wyjeżdżać na wycieczki w niedziele lub w inny wolny czas :)

Napisany 20 wrzesień 2015 - 16:25

Witam, mam taki jak właśnie pisałem w tytule czyli dziwny problem polega na tym że kiedyś tam no nie wiem z tydzień temu świeciła się kontrolka od akumulatora ale przestała to było chwilowe od tamtej pory światła raz działają raz nie  głośniki miałem większe to nie dawał rady odtwarzać z nich muzyki musiałem wsadzić orginalne głośniki, odpala bardzo dobrze obrotomierz i inne kontroli itp działają jak powinny ale jest właśnie taka awaria bezpiecznik od świateł spaliło raz jak ta kontrolka od akumulatora się zaświeciła i jak wsadzałem nowy to go wywalało jak by było zwarcie ale teraz udało mi się go wsadzić bez problemów czym to może być spowodowane ? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziwny problem Pronar 82A Dzisiaj, 02:02
  •  

#2 Share rafalus8

rafalus8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 20 wrzesień 2015 - 16:33

Dziwny problem Pronar 82A przetarl się gdzieś kabel i robi zwarcie

#3 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 20 wrzesień 2015 - 16:36

To po prostu zwarcie. Przewody drżą, bujają się, itd. i gdzieś zwierają. Musisz obejrzeć przewody idące do świateł i te przy bezpiecznikach. Jeśli problem byłby w grubszej wiązce, to będzie problem. Jednak trzeba wszystko najpierw obejrzeć, również żarówki. Żarnik potrafi się zerwać i zewrzeć.

#4 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1712 postów

Napisany 21 wrzesień 2015 - 06:15

Dziwny problem Pronar 82A masa gdzieś przysniedziala trzeba przeczyscic styki
ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share MrCzesio123

MrCzesio123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Zainteresowania:Lubie wyjeżdżać na wycieczki w niedziele lub w inny wolny czas :)

Napisany 19 grudzień 2015 - 21:11

Tak, zwarcie było w tej kostce od bezpieczników problem sam wyszedł ponieważ zaczęło dymić a bardzo długo szukałem tego problemu teraz z radiem muszę się zająć o co chodzi gdy duże głośniki nie działają a mniejsze bez problemu ? coś z masą czy mogą jakieś gdzieś kable za bardzo nie stykać od razu mówię że jak się to zrobiło to raz tak przycięło ale podziałało z 20 min i całkiem zgasły wsadziłem mniejsze i działają poprawnie te większe  nie spaliły się sprawdzałem w samochodzie. Proszę o szybką odpowiedź bo teraz mam czas jak na razie na takie naprawy.

#6 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 23:38

sprawdz na początek ile ma na wyjściu radio watt a ile głosniki ,końcówka mocy siada i tyle 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share MrCzesio123

MrCzesio123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 08:51

A gdzie może się znajdować taka końcówka mocy w radiu ? Przepraszam za moją niewiedzę ale nie znam się na elektryce 

Edytowany przez MrCzesio123, 20 grudzień 2015 - 08:57.

Dodaj odpowiedź