pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
honest    2

widziałem to radio, nie jest złe, gra fajnie, przyciski duże, mozna podpiac mp3 przenosne i gra Ci tysiace kawałków bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia24    0

koledzy lepiej napiszcie jak wam sie sprawują te wasze T5 .

będę bardzo wdzięczny za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Cześć. Dostałem propozycję na T5.95 w wyposażeniu 502 tj.

- mocniejsza pompa hydrauliczna

- 3 rozdzielacze tylne Bosch

- 2 siłowniki wspomagające (udźwig 5420kg)

- klimatyzacja

- fotel pneumatyczny

- fotel pasażera

- instalacja hydrauliczna

- skrzynia 24x24 z półbiegami i PowerShuttle

za 160 000 PLN netto do negocjacji.

 

Co Wy na to? Dobra propozycja?

Edytowano przez Brego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia24    0

ja zamówiłem t5 105 z identycznym wyposarzeniem za 157 tyś netto a 95 jest 5 tyś tanszy..

 

ja zamówiłem t5 105 z identycznym wyposarzeniem za 157 tyś netto a 95 jest 5 tyś tanszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

A kiedy zamawiałeś? No ja jeszcze bez negocjacji jakiejś konkretnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Ta instalacja to hydrauliczna czy chodziło o pneumatyczną bo jak z pneumatyczna to cena nie jest zła i zależy jakie opony bo to też jest różnica w cenie ja za 105 dałem 156 bez pneumatyki a wypas taki sam jak u ciebie tylko oponki max szerokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

ile trzeba teraz zapłacić za pneumatykę do T5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Tak, tak pneumatyczna. :)

W takim razie będziemy konretnie negocjować i coś decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z serji td5 to nikt jeszcze nieposiada z tego co wiem to mają wejść pod koniec marca tego roku. A i tu jest temat o t5 a jest też temat o ciągnikach td5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie niewiem,podobno bedzie mozna go kupic bez bajerow ze zwykla mechaniczna skrzynia biegow. ale czy to prawda...../.

a wracajac do tematu t5. czy wie ktos jak sie sprawuja, jak ze spalaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

ile trzeba teraz zapłacić za pneumatykę do T5?

Pneumatyka kosztuje bodajże z ok 6-7 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirasgn    0

Witam! Od miesiąca jestem posiadaczem T5. Maszyna piękna, komfort wyśmienity, dobra widoczność, naprawdę robi wrażenie. Jedynie biegi dość ciężko wchodzą, ale myślę, że z czasem się dotrą. Więcej coś powiem jak wyjadę w pole. Pozdrawiam

274e63162f7d0fcemed.jpg

9e2e8e88178b5363med.jpg

Edytowano przez Mirasgn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mirasgn. bardzo ladne zdjecia.ale te biegi to tak jak przesledzilem forum to prawie kazdy ma problem. wiadomo nowe ,musi sie podocierac poukladac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porak    1

jest już pneumatyka producenta, więc obecnie zamawiane i produkowane będą miały pneumatykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirasgn    0

@Mirasgn nie za mało 3 skiby do niego ? a tak to ładny sprzęcik ;)

Oj za mało, za mało, ale cóż, ARiMR twierdzi że nawet za dużo :-). Czwarty korpus już zamówiony. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek879    6

Witam. Ja też jestem posiadaczem NH T5 105 iod listopada. Maszynka naprawdę sprawuje się świetnie tak. Małe spalanie, wysoki komfort, świetna widoczność i małe spalanie. Naprawdę polecam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek879    6

U mnie spalanie w orce to wyszło ok 10 litrów/ha nie pamiętam dokładnie, zależy od prędkości i gleby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marrcnwlkp    0

macie asy szczęscie ze juz posaidacie t5 ja marze o takim ale czekam na electrocomand moze za rok bd mial juz u siebie i jako główny z tuzem a jako pomocniczy t4.75 tez electro z turem na 20 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokolik87    0

Panowie wystarczy cofnąć pare stron i się dowiecie ile spala itp itd... 3 skiby to za mało?? człowieku wpuść takiego w gline... t5.115 ma pojemność 3,2L więc troche rozwagi jak chcecie mieć maszyne więcej niż 5 lat... no chyba że masz IV i V klase... jeśli tak to pytanie po co orka?? piasek to głęboszem albo talerzówką zmieszasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Panowie wystarczy cofnąć pare stron i się dowiecie ile spala itp itd... 3 skiby to za mało?? człowieku wpuść takiego w gline... t5.115 ma pojemność 3,2L więc troche rozwagi jak chcecie mieć maszyne więcej niż 5 lat... no chyba że masz IV i V klase... jeśli tak to pytanie po co orka?? piasek to głęboszem albo talerzówką zmieszasz...

Guzik prawda-ja mam ziemie 5 i 6 klasy (no i hektar 4 :D ) i na tym właśnie piasku w niektórych miejscach (my nazywamy to "pytlakiem" ) spalam najwięcej paliwa-ten piasek formalnie przesuwa się pod kołami i robi się poślizg-jak masz poślizg to i paliwa więcej spalisz-doskonale widać to po śladach ciągnika-na mocniejszej ziemi te ślady widać-na piaseczku ślad jest "rozmazany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj