pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Prezes1352    14

No ja również :D


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

Tez tak mysle xD ze NH bardziej ekonomiczny jest xD ale równiez niechce zeby po 4-5 latach latał koles z lapkem przy nim xD a jezeli chodzi o gabaryty jest on wysokim ciagnikiem czy niskim ? i szerokie lacie czy wąskie ? bo u mnie same błoto ;p tzn mamy pola na torfowych ziemiach i tam kazdy ciagnik co pojedzie to wpada ;p aby te nowsze Zetory case itd jakos daja sb rade ;p

 

Teraz jak patrze na NewHolland.com chyba xD to biore cene do 161 tys a tam kilka ciagników ten T5 i kilka ogrodowych ;o xD a kiedys chyba 161 to kosztował T5050 xD wolałbym tego T5050 dlatego ze ma 4500 cm a ten T5 3500 Xxd niewiadomo co to wyjdzie z tego xD tak szczerze xD

Edytowano przez Adrian11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Ogólnie t5 bedzie troszke wiekszy od t5000. A opony to sobie mozesz wybrac jakie chcesz przecież :D.

 

 

A to każdy sie zastanawia co to będzie z tym silnikiem. :P


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

Ja gustuje troche w wysokich i duzych ciagnikach ;p a 90 konny o duzej masie to jedynie Zetor forterra 95 ale nie oto chodzi w tym momencie ;p o spalanie a ile ci spali te cacko ? tak na 1 mth ? ja mam małe pola np. 1 ha 50 arów do 5 ha max w jednym kawałku ;p i 1,5 km jechania na pole xD

 

Bylem wczoraj w Agromie i oglądałem Deutz Fahr 420 ale ceny to sie niedowiedziałem xD ile kosztuje 420 i 430 jak cos wiecie na ten temat ? bo z wyglądu nawet fajny ciągniczek ;D a ty Prezes chyba miałes i Deutz Fahra :D ile KM ? i jak sie sprawowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Zalezy o którego Ci chodzi ze spalaniem bo mam 4 NH :D. Jeśli o t5060 to w orce Ci nie powiem ile bo nigdy tego u mnie nie robił hehe:D. 1.5km to pola masz bliziutko:D. Ja czasami musze te 8-9 km dojeżdżać :P.

 

 

Tak bylem posiadaczem df i go sprzedałem bo mialem same kłopoty z nim pialem wczesniej co sie stało. M.i.n skrzynia poszła, coś tam w silniku stukało, pompa hydrauliczna i pare d*pereli.

Na szczeście smerfiki sprawuja sie doskonale :D


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

No tu mam kilka osob co mają NH i kazdemu sprzęgło siadało ;D jeden ma TD a drugi 6080 chyba jakos tak xD:D 1,5 km ale obrabiam i dziadka pola mozna tak powiedziec xD mam nadzieje ze cos z tego bede miał kiedys :D ma ponad 60 lat i belarusa nowego xD a ja mam wszystki sprzęt i musze mu jechac a to sprasowac itd xD a do niego 10 km ale jak jeżdze to 2 razy do roku bo postawie ciagnik i robimy a on ma pola dookoła siebie xD no musle intensywnie xD podoba mi sie i Deutz Fahr i NH ale mam aby 170 tys xD musze sie jakos w tym zmiescic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

No ja nie mialem problemów ze sprzęgłem przecież NH ma sprzęgło mokre a to sprzęgło jest bardzo wytrzymale nie to co w zetorze. W 6080 mu sprzeglo poszlo? To chyba raczej z winy operatora. :D. Ja posiadam tez t6090pc no ale ma zaledwie 490mth kupiony w paździeniku.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

No własnie nwm co oni robili xD ten 6080 to chodził bez tura a TD to z turem miał chyba 95 KM to juz 3 razy sprzęgło zmieniał xD:D a tak orientujesz sie czy za te 170 tys kupiłbym T5050 ? albo tego Deutz Fahra xD bo byłem w Agromie a nic sie niedowiedziałem jaka cena xD:D a co do twoich maszyn to szacun :D z kąd ty bierzesz na nie kase :D:D: chyba ze 200 ha :D to sie niedziwie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Td to ma suche sprzęgło o ile sie nie myle dopiero w serii T jest mokre sprzęgło. :P. Za 170tyś kupisz t5050 ale to musisz juz szukac bo nie wiem czy uda Ci sie wyrwac cos ze starej serii. Chyba ze z nowej serii t5.95. Ale ceny nie znam tego modelu wiem że t5.115 mialem oferte na niego za 208brutto w full opcji.

 

A co do mojego parku maszynowego to taki jest bo użytkuje ponad 320ha. :D stąd taki sprzęt.:P


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

no własnie :D bo widze Fendt :D o nawet C-360 :D hehe no ja chce jeden nowy i bo mam 6748 zetora i c330 ;p a mam narazie 30 ha ;p chciałbym do 50 dojsc :D popytam jak cos z tej Seri T a jezeli bym niedał rady kupic to kupie Deutz fahra bo tego T5 niekupie xD niewiadomo co to za wynalazek xD albo pomysle nad Zetorkiem forterrą xD ale chyba duzo pala xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

C 360 to został jak mialem 20ha:D. Teraz do kopania ziemniaków jest potrzebny. :P tak to stoi caly rok:).

 

Zetor dobry jest nawet chodz sporo osób narzeka na niego. Do tura sie nie nadaje za bardzo bo suche sprzęgło i będzie sie kićkać. :D


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

A MF 5435 miałes moze doczynienia z nim ? albo ktos ma w okolicy :D ciekawe czy dobry ciagnik czy nie xD ale raczej zdeycuje jesienią czy NH czy Deutz Fahr xda jak nie poczekam jeszcze zime xD musze kupic dobry ciagnik przynajmiej na 5-6 lat wtedy moze dokupie sie ziemi z 50 ha to jakiegos wiekszego trzeba bedzie xD

 

Pisałes ze Zetor nienadaje sie do tura ;p ale mi niepotrzebny tur ;p mam w zetorze 6748 ;p ale niechce go meczyc prasować itd orac i chce nowy ciagnik do prasowania i orania takich ciezszych robót ;p bo jednak ma swoje lata xD a 6748 woziłbym kulki bo ma tura ;D i chodziłby w lżejszych pracach xD

Edytowano przez Adrian11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Nie nie mialem doczynien z tym MF :D. To musisz sie zdecydować .

 

Widze że masz możliwość zakupu ziemi u mnie już nie ma czego kupić :/


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

no u mnie tez tak niema czego kupic ale zawsze sie cos znajdzie ;p ostatnio u nas 10 ha kupili krawaciarze myśląc ze beda dostawac dopłaty a tu teraz na kazdym polu tabliczka Sprzedam tanio :D aby zmarnowali pole ;/ bo zarosło ;/ nikt niechciał obrabiac ;p tak jak pisałem dziadek cos rzuci pewnie ma 40 ha to mozliwe ze da z 20 xD ale tez duzo jezdzenia xD ale sie zobaczy ;p a co do ciągnika to musze obejrzec wszystkie xD i dopiero sam zadecydowac xD niekupie małego ciagnika 80-konnego bo za 2 lata przybedzie ha i wtedy pojde nowy kupie bo niedam rady tym obrabiac ;p ty i tak masz tyle ha to ci wystarczy hehehe :D

Edytowano przez Adrian11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Hehe no jest troche ale przydalo by sie jeszcze. Powiem Ci szczeże że za tą kase za wiele nie kupisz. :P. 170tyś to dużo i nic..


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

no najgorzej jest zaczynać w tych czasach gospodarstwo od podstaw ;p ja tak musze robic z ojcem xD on rozpoczął ja teraz mu pomagam ;p kiedys dziadki mieli 5 ha xD a teraz jest juz 30 xD zobaczymy ile beda chcieli krawaciarze xD jak tanio to cos zakupie xD bo kiedyś robiłem w kostki siano to jakos wiecej było wszystkiego a teraz w prase belujaca wjade na pole i wyjade xD i jakos mało kulek xD mam narazie 150 xD a minimalnie mi potrzeba 200 xD:D a co do sprzętów to moze w 2014 jakis nabór bedzie na Prow to tez cos sie wezmie xD ;p moze jakąś samozbierajke abo cos :D trzeba myslec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

No dokładnie :D ja tam co roku kożystam z PROWU :D hehe trzeba inwestowac bo inaczej nie zajedziesz daleko


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

no oby był w 2014 chyba ze cos słyszałes na ten temat ? albo i wczesniej ? :D bo ja narazie nic niebralem ale chyba nadszedł czas xD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Tak jak dobrze pójdzie to będzie w 2014 :D. No to pora skorzystać


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

Dokładnie :D jeszcze moze w tym roku załatwie ciągnik z kombajnem to juz całkowicie gitesik :D tylko trzeba bedzie kupic ziemi :D bo czym obrabiac juz bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Hehe no dokładnie widze myślisz przyszłościowo i sie rozwijasz. Super. :D. Także kup NH t5.95 i do tego kombajn z NH bedzie gites.:). Mam kombajn z NH i rewelka:D


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

kombajn to jeszcze zobaczymy czy mnie stac bedzie xD ":D z tym NH t5.95 pomysle bo T5050 bardziej mi sie podoba ;p i 4500 cm ;p no zobaczy sie jak to bedzie ;p chciałbym gospodarzyc a jak wiadomo bez sprzętu to zginiesz ;p dobra Prezes dzieki za pomoc i miła rozmowe ;p trzymaj sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

To ja też muszę skorzystać z Prowu w 2014 roku teraz ciągnik brać a wtedy ciągnik i maszyny trzeba kożystać ;) @Adrian11 to uzytkujemy na podobnym areale ;) 30 ha :D przepraszam użytkuje na 56 ale 30 mam w papierkach do dopłat bo reszta to dogadane na tzw"gębę" :D myślę tez nad kupnem ciągnika teraz dokupieniu ziemi postawieniu obory trzeba zacząć rozwijać sie bo w mojej okolicy zawód rolnik trochę ginie duzo jest starszych gospodarzy a młodzi nie chcą iść na rolnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

No to szukaj jak najszybciej t5050 i go zaklepuj bo warto na prawde :D. Ja Ci to mówie. :D. No widze panowie chcecie rozwijać swoje gospodarstwa i to mi sie podoba !:) jak unia daje to trzeba brać. :D. Bo bez tego ciężko by było ujechać wątpie w to czy miał bym tak zmechanizowane gospodarstwo i zabudowania gdyby nie pieniądze z UNI.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

@Fartrac675dt w moim rejonie to wiekszośc zlikwidowała gospodarstwo ;/ jezeli mieli 20 ha to kazdy zlikwidował aby trzymaja sie ci co maja powyzej 30 ha ;p ale dla mnie to źle zrobili teraz ostatnio rozmawiałem z takim jednym i mówi ze co miesiąc przedłuzają mu umowę o pracę i niewie czy po miesiacu go niezwolnią a tu jednak czy mniejsza czy wieksza wypłata jest za mleko ;p mozna powiedziec ze niektórzy żałują maja ziemie ale krów juz nie i sprzętu wiec ciezko bedzie im odbudowac jakby cos ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj