pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

sowa92    5

zastanawiałem się między NH T5.105 , case maxxum 100 i JD 6230 , case powiedział mi od razu że nie ma tych ciągników chyba że ktoś zrezygnuje , a więc zawarłem umowe wstępną z NH i JD , w związku z tym że NH bardziej pasował do obory przejazdowej gdyż był niższy ...zerwałem umowę wstępna z JD . wpłaciłem zaliczkę ciągnik miał być koniec kwietnia lub poczatek maja ... diler zostawił ulotkę ,że sa pierwsi w rankingu nie jakas firma kszak ​!Jak nie maja czasu to zrezygnujmy wszyscy , będą mieli czas przemyśleć wszystko , albo trzeba ich dobrze przycisnąć z tymi ciągnikami taka duża i popularna firma nie powinna sobie pozwolić na takie niejasność diler mówił że ciagnik wyjeżdża z fabryki co 3 min , .... a tego ciapka T5060 w cenie o 20% droższej to niech w te swoje firmowe kszaki wyprowadzą . Zachowują się jak oszuści ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

widzisz kolego!firma NEW HOLLAND prowadzi własnie taką politykę,bo jest numerem 1 w sprzedaży ciągników i za wszelką cenę chce być liderem nadal.Metoda polega na łapaniu klientów,a potem jakoś to będzie.wciśnie im się zamisat T5 to czego nie chcą,a sprzedaż pozostanie na wysokim poziomie.

Case,w grudniu nie ściemniał,od razu podawał,że następuje zmiana modeli i nie ma czym handlować.

a NH...widać jak jest

NH ma fajne ciągniki i przystępne ceny,a co za tym idzie wysoką sprzedaż,ale cuduje do granic możliwości chociażby zmieniając bardzo dobre produkty,które sprzedawały się jak ciepłe bułeczki(T6000) i wprowadza super nowe technologie z adblue itd i w tym też chce być liderem,a ponieważ popyt jest,bo PPROW zrobił swoje,rolnictwo ma się nieźle,dofinansowania rozbujały rynek to własnie mamy takie kwiatki,jak z chorobą T5.

Gbybyśmy faktycznie zaczęli masowo rezygnować i przechodzić do konkerencji,to może coś by podziałało,ale...nie tylko NH winduje ceny....wszyscy sprzedają coraz droższe zabawki i tylko nawzajem się podśmiewają,że"my g....m nie handlujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1980walus    0

rozmawiałem z dilerem jak postęp z moim ciągnikiem t5.95 miał być koniec marca ( zamawiałem w listopadzie). Odpowiedział żeby zapomnieć o t5 w tym roku, wogóle nie bedzie ich na Polskę, dopiero luty może styczeń 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

dlatego ja oglodałem nh ale jednak zmieniłem na jd. stałą 5100R na placyku rundka wokół i dzis badz jutro jade po nia.

Edytowano przez gajor24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami    5

No prosze styczeń luty 2013 :D jaja sobie z was robią koledzy :D i nawet jeśli niech te 100 osób co zamówiło t5 się wkurzy, zrezygnóje i pójdzie do konkurencji to oni i tak wiele nie stracą, no bo nie ma co się oszukiwać robią ciągniki 20-30 tys taniej, a w Polsce tyle pieniedzy to jest dużo, wiec i tak nh będą się sprzedawać jak świerze bułeczki.... Ja ogólnie wolałbym t5000 od t5, ciągnik sprawdzony, niższy, więcej mniejsca w środku, nie ma CR - a wiadomo że polskie paliwa są słabej jakości więc lepiej nie ryzykować według mnie, ponadto większa pojemność silnika w t5000 :) Jedyne czego można się przyczepić w t5000 to brak siedzenia pasażera, ale przecież ciągnik jest do pracy a nie do przejażdżek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

tak kolego,masz rację,niestety...

kazdy ma swój rozum i podejmuje decyzje.

jeden chwali i zachwyca się DF,inny podnieca JD.

Z wyborem między T5000 a T5 jest tak jak z wyborem :brunetka czy blondynka?chuda czy gruba?

Jednemu pasuje duża kabina, adrugiemu nowoczesny design i ergonomia.

Nie ma ideału i kompromisu

Brak,tylko,w wieku wypowiedziach obiktywizmu...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

w przypadku rezygnacji z zamówionego wcześniej T5 można dokonać zamaiany na model T5000,który jest obecnie jeszcze produkowany.

a jesli chcesz kupić jakiś model z T5000 musisz rozmawiać z dealerami,zdarze się że ktoś rezygnuje i pojawia się taki ciągnik do wzięcia natychmiast.zadzwoń do POL-AGRY w płońsku w ubiegłym tygodniu mieli od ręki np.T5060MDC,ponieważ klient odstąpił od umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

dlatego ja oglodałem nh ale jednak zmieniłem na jd. stałą 5100R na placyku rundka wokół i dzis badz jutro jade po nia.

 

Ile Ci powiedzieli za 5100 r? :). Mi dzisiaj powiedzieli za 5090m chyba 155 netto w całkiem dobrym wyposażeniu


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

o to tanio ci daja :) ja 5100R comfort sam ciagnik to 175 netto. swiatła 2 pary z przodu z tyłu zaczep automatyczny górny komplet obciażników nie wiem co jeszcze moga dac do opcji lepsza pompa ta wieksza i siedzenie kierowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

No to cena przyzwoita:). A najlepsze jest to że jd mam od ręki dzisiaj kupuje i dzisiaj nim wyjeżdżam:). Dlatego nie ma sensu czekać na nowego t5:). Rozważam jeszcze nad claasem arionem 410 w podstawie ale chyba drogi będzie.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami    5

Nie można normalnie zamówić teraz t5000 ? :D czyli wychodzi na to że będzie teraz conajmniej półroczny przestuj z tą serią t5000 i t5 skoro jednego nie można normalnie zamówić a drugi dopieroooo za kawał czasu wejdzie normalnie do produkcji :D chyba jednak zastanowie się nad inną marką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case95    13

Że tak się zapytam, czy produkuje jeszcze modele: JXU, CS Pro/9000M ??

gajor24 u jakiego dealera bierzesz Johna ? Jaką on ma przekładnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owczar42    0

koledzy ja zamawiałem t5 105 w styczniu i miał byc na wrzesien. ale podpisałem wczesniej umowe z agencją niż myslałem i chciałem przyśpieszyc realizacje.byłem u dealera i jak sie spodziewałem były małe problemy z t5 i powiedział ze z nim na wrzesien i tak nic pewnego i aktualnie jestem po przepisaniu umowy na t5060 na czerwca w cenie 160 tys netto w full wypasie. nie wiem czy to całkiem dobra cena ale zależy mi na ciagniku jak najszybciej. co sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Cena według mnie bardzo dobra:).


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego wczoraj dostałem propozycje na t5060 za 156 netto a zamawiałem w lutym w tej najlepszej wersji z ehr Klimą itp. a dodatkowo wynegocjowałem jeszcze do tego 3 pary wyjść hydraulicznych, zaczep automatyczny, i pierwszy serwis gratis.

Edytowano przez Traktorzysta25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

Klima to standard a 3 pary wyjść hydrauliki w t5060 tez standardowo :P no ale zaczep i serwis na wielki plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

przy okazji Waszych i naszych negocjacji po opóźnieniu w produkcji T5, orientujecie się jakie są koszty serwisowania tych ciągników,np.T5060 pierwszy,drugi serwis?materaiły,robocizna,dojazd?

jest to dość ciekawy wątek wart porównaia nie tylko w zakresie serwisowania NH,ale w porównaniu z kosztami utrzymania,serwisu,innych marek.może na początku nie zawsze bierzemy to pod uwagę,ale...za wszystko trzeba płacić i n ie ma nic za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

W T5060 z tego co ja wiem to mają 2 pary wyjść w standardzie. T5 mają 3.

Jak brałem TL100A brat liftingowy T5060 to standardowo było 3 pary,teraz tez tak jest,w t5040 standardowo jest 2 pary,w 5050 tez a 5060 jak napisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj