Niki20

Deutz Fahr DX1023

Polecane posty

Niki20    7

Witam.

 

Wie ktoś coś na temat tego modelu Deutza? Szukam ciągnika i m.in. taki mam na oku, ale nigdzie na necie nie mogę znaleźć danych technicznych... Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek onfo... Wiem, że ma 130PS i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

skoro nie ma za dużo informacji to może być ciężko dostać części do niego ja bym w to się nie pakowal. ale na moje to wczwsniejsza wersja 6.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

To nic innego jak DF DX 120 z oznaczeniem modelowym ( taka inna  nazwa tego samego modelu z dodatkami z serii 6.30) i ma 110KM.

Edytowano przez corrado

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Części pasują, silnik bez turbiny taki sam jak w modelu który podałem. To po prostu to samo.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki20    7

Kumam :) Rocznikowo jest on widzę odpowiednikiem 6.30 :) Czyli dane techniczne dx 120 odpowiadają dx1023? :) Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Dokładnie tak. Więc z częściami nie ma problemu.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agroplusf75
      Ciągnik deutz agroplus f 75 sadownik świeci błąd T 72 T 77 i M2 co to może być
    • Przez domel27
      Witam 
      W moim nowym nabytku po odpaleniu i upływie kilku minut zapala się taka ikonka wiecie od czego ?

    • Przez piotrek7035
      Witam. Mam problem z Agrofarmem 420GS, mianowicie ciągnik jedzie po czym zaczyna przerywać i gaśnie. Wtedy wyskakuje błąd T103. Ten błąd jest od czujnika obrotów silnika, czujnik wymieniony na nowy, wszystkie wtyczki sprawdzone i dobrze łączą. Mimo to błąd dalej wyskakuje i ciągnik gaśnie. Czasami jedzie przez 20 min i zgaśnie a czasami w ciągu 10 min zgaśnie 4 razy. Ma ktoś może jakiś pomysł co mu może dolegać?
      Dodam tylko że ciągnik niedawno został zakupiony i od początku nie było z tym problemu. Natomiast był problem z pływakiem w zbiorniku bo po dolaniu paliwa wariuje ale po 2 dniach się normuje i pokazuje już dobrze. Czasami po zgaśnięciu ciągnika wyskakuje też błąd m11 czyli czujnik od temperatury paliwa.
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez LMB
      Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc: ile litrów oleju wchodzi do silnika Same Frutetto II 90 Turbo 2005. Traktor ma 5k motogodzin jaki polecacie olej: 10W40 czy 15W40 np. TURDUS. 
       
      Niestety w instrukcji obsługi nie ma informacji o ilości oleju.
      Dziękuję
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj