singnoral

Meble ogrodowe z palet

Polecane posty

hania1978    2

Nie mam, ale brzmi ciekawie, pod warunkiem, że ktoś umie to zrobic z głową :) Tylko czy to by było wygodne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NABUCH    9

Ma to sens gdy dostaniesz tą paletę za darmo albo w niskiej kasie. A jak przyjdzie Ci ja kupić w tej cenie ze strony, rozebrać , odrzucić część  to średnio to widzę. Poza tym zobacz jakie masz krótkie kawałki po rozcięciu. Kolega robi domki dla dzieci z palet ale ma dostęp do tanich palet np taka paleta mała chyba za ok 3 zł ? Dodatkowo musiałbyś znaleźć palety w których są kantówki bo z małych deseczek za dużo nie narobisz. Ja oglądałem u nas firmie palety i coś można wybrać ale czasem lepiej kupić gotowe drewno.  Jak interesują Cię takie rzeczy odwiedź forum Dom i drewno .Ludzie robią tam różne fajne rzeczy.  Może i Ty się zarazisz :) Pozdrawiam Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusto    1

Meble ogrodowe to ja już mam. Bardziej interesują mnie meble do wnętrz... Szukam jakiegoś wygodnego zestawu wypoczynkowe do salonu. Byliśmy z żoną w kilku sklepach meblowych, ale wydaje nam się, że wszystko jest robione na jedno kopyto.


happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gandi    1

Ja nad takimi ogrodowymi meblami się zastanawiam http://www.meblepandarek.pl/meble-ogrodowe-z-palet.html , bo ogółem bardzo podobają mi się tego typu wyroby. Zwracam baczną uwagę na dopasowanie pod kątem "całościowej stylizacji", a drewniane egzemplarze mebli z europalety fajnie współgrałyby z resztą ogródka mojego projektu. Obawiam się tylko, czy opłaca się ryzykować w takich miejscach zamawianie; a może - zna ktoś jaką dużą, sprawdzoną firmę (byle nie sieciówkę - nie ufam jakości ich wyrobów), która specjalizuje się w wyrobie tego typu mebli i ma większą ofertę dostępnych produktów, niż ta przeze mnie przytoczona? Ma ktoś już jakieś doświadczenie w tym temacie i byłby skłonny zaproponować jakieś alternatywy? Dodam, że portale ogłoszeniowe odpadają - za wielu nierzetelnych sprzedawców mi się trafiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meble z palet bardzo mi się podobają, ale tak jak ktoś wyżej napisał, najbardziej opłaca się to wtedy, kiedy ma się dostęp do tanich palet. W przeciwnym razie lepiej kupić nowe meble ogrodowe/tarasowe itp., a nie bawić się w konstruowanie mebli z palet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavl    2

Mam obecnie dostęp do palet, tych lepszej jakosci i zastanawiam się nad dwiema opcjami"

Warto jest się bawić w robienie mebli z palet czy zbyt dużo z tym zabawy? Przyznam, ze ciekawi mnie stworzenie ich szczególnie,ze mam miejsce, w którym mógłbym to ogarnąć, z drugiej strony trochę obawiam sie o ich późniejszą konserwację.

Ewentualnie kupienie gotowych już mebli z technorattanu....

Co byście polecili?  Przeglądałem tutaj https://gardenandthecity.pl/

Edytowano przez Pavl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka    1

Ja uważam, że meble z palet to bardzo dobry pomysł, mają one jednak zasadniczą wadę - są bardzo ciężkie. Dla mnie liczy się możliwość zmiany otoczenia w dowolnym momencie, dlatego lepszym rozwiązaniem są dobrej jakości meble ogrodowe, które można kupić np. tutaj https://www.meblobranie.pl/ogrod-meble-ogrodowe . Drugą zaletą jest to, że kupując gotowe meble np. z technorattanu, to nie trzeba przejmować się ich impregnacją oraz odnawianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werteste    0

Skoro tutaj wrzucamy adresy dobrych sklepów internetowych z meblami ogrodowymi, dorzucę od siebei Tutumi. W sklepie mozna kupic nie tylko dekoracje oraz meble do domu i mieszaknia. Maja tam również spory dział z meblami do ogrodu https://tutumi.pl/lezaki-ogrodowe-plazowe.html . A obecnie z uwagi na koniec sezonu duże promocje.
Obrazek

Szczególnie na wygodne leżaki ogrodowe.

Edytowano przez werteste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj