Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pronar plastiki w kabinie

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Cheesburger

Cheesburger

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 20:23

Czy wie ktos ile moga kosztowac plastiki 82A w kabinie i gdzie kupic?

albo czy mozna je jakos pomalowac bo mam w fatalnym stanie.

Edytowany przez Cheesburger, 14 wrzesień 2015 - 20:37.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pronar plastiki w kabinie Dzisiaj, 10:55
  •  

#2 Share zyzio405

zyzio405

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 15 wrzesień 2015 - 12:45

Pronar plastiki w kabinie hm mam rade wymien plastiki razem z ciagnikiem albo popatrz na yt jak sie konserwoje albo odnawia produkty plastikowe

#3 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 15 wrzesień 2015 - 21:29

ja mam paten na takie plastiki... :D
Kiedyś kupiłem Pronara na handel właśnie ze zniszczonym wnętrzem ale poradziłem sobie z tym i wyszło lepiej niż w originale....
Na początek wyjąłem wszystkie plastiki i części tapicerki, następnie pokleiłem plastiki od spodu(od nie widocznej strony) oraz uzupełniłem braki  za pomocą włókna szklanego oraz żywicy. Następnie kopiłem piankę tapicerską o grubości 10mm oraz skaj w szarym odcieniu i po prostu poprzyklejałem piankę na te plastyki aby zamaskować miejsca w którym były pęknięcia oraz ubytki, a na to skaj. Zeszło mi około 2 dni, ale robiłem to wieczorami(1 dnia pokleiłem plastiki oraz przykleiłem piankę a drugiego okleiłem skajem)

Jak bym miał znów oklejać takie coś to wybrał bym piankę o grubości 8mmlub nawet 5mm, bo jak zastosowałem 10mm to był lekki problem z założeniem niektórych elementów :)
Jutro poszukam zdjęć jak ja to robiłem i efektu końcowego to zobaczysz, ale ci powiem że dużo lepiej to wyglądało i przyjemniejsze było wnętrze :D

KPK Kumurun Team

#4 Share Cheesburger

Cheesburger

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 16 wrzesień 2015 - 20:14

hm mam rade wymien plastiki razem z ciagnikiem albo popatrz na yt jak sie konserwoje albo odnawia produkty plastikowe

a ja mam rade jak nie masz nic madrego do napisania to nie pisz,

albo wczesniej skorzystaj ze słownika ortograficznego.

#5 Share zyzio405

zyzio405

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 17 wrzesień 2015 - 05:03

Pronar plastiki w kabinie to jest zart ze sprzedaza ale jak jestes na tyle hm madry ze nie wiesz jak plastiki naprawic hahahahaha masz napisana rade popatrz na yt ale to tez dla ciebie szczyt mozliwosc po co zakaldasz wiec post po to zeby sie ludzi o ortografie czepiac hehe nastepny wielki madry rolnik rece opadaja
albo najprawdobodobniej uczen szkoly jeszcze skoro tak to ci powiem chlopie ucz sie szanowac ludzi bo i ciebie nikt nie bedzie szanowal wes slownik pouzupelniaj bledy pozwalam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share MrCzesio123

MrCzesio123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Zainteresowania:Lubie wyjeżdżać na wycieczki w niedziele lub w inny wolny czas :)

Napisany 17 wrzesień 2015 - 19:19

ja mam paten na takie plastiki... :D
Kiedyś kupiłem Pronara na handel właśnie ze zniszczonym wnętrzem ale poradziłem sobie z tym i wyszło lepiej niż w originale....
Na początek wyjąłem wszystkie plastiki i części tapicerki, następnie pokleiłem plastiki od spodu(od nie widocznej strony) oraz uzupełniłem braki  za pomocą włókna szklanego oraz żywicy. Następnie kopiłem piankę tapicerską o grubości 10mm oraz skaj w szarym odcieniu i po prostu poprzyklejałem piankę na te plastyki aby zamaskować miejsca w którym były pęknięcia oraz ubytki, a na to skaj. Zeszło mi około 2 dni, ale robiłem to wieczorami(1 dnia pokleiłem plastiki oraz przykleiłem piankę a drugiego okleiłem skajem)

Jak bym miał znów oklejać takie coś to wybrał bym piankę o grubości 8mmlub nawet 5mm, bo jak zastosowałem 10mm to był lekki problem z założeniem niektórych elementów :)
Jutro poszukam zdjęć jak ja to robiłem i efektu końcowego to zobaczysz, ale ci powiem że dużo lepiej to wyglądało i przyjemniejsze było wnętrze :D

Jak byś mógł to i mi wyślij też by się coś takiego mi przydało :)

#7 Share Cheesburger

Cheesburger

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 20 wrzesień 2015 - 09:08

to jest zart ze sprzedaza ale jak jestes na tyle hm madry ze nie wiesz jak plastiki naprawic hahahahaha masz napisana rade popatrz na yt ale to tez dla ciebie szczyt mozliwosc po co zakaldasz wiec post po to zeby sie ludzi o ortografie czepiac hehe nastepny wielki madry rolnik rece opadaja
albo najprawdobodobniej uczen szkoly jeszcze skoro tak to ci powiem chlopie ucz sie szanowac ludzi bo i ciebie nikt nie bedzie szanowal wes slownik pouzupelniaj bledy pozwalam

ale... wes slownik...?

#8 Share zyzio405

zyzio405

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 20 wrzesień 2015 - 11:46

Pronar plastiki w kabinie no dla madrego czlowieka kazde slowo przedstawia informacje dla glupiego trzeba wlanczac slownik chciales idoto rady a teraz sue czepiasz i probujesz mnie obrazic co za kretyn

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Cheesburger

Cheesburger

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 25 wrzesień 2015 - 12:52