Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak założyć joystick do tura

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share damianluzak2

damianluzak2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 13:16

jak założyć joystick do tura

Witam. Mam w moim MTZ tura 3 sekcje. Nie miałem do niego rozdzielacza i podłączyłem go pod ten oryginalny pod kierownicą. Ciężko się nim operuje i chce założyć joystick. Pytanie jak go podłączyć do hudrauliki? Widziałem rozwiązanie że koleś podłączył go pod jedną pare wyjść rozdzielacza ciągnika. Prosto, szybko i tanio tylko moje pytanie czy nie będzie wolniej podnosić czy coś. Nie lepiej jest się z nim wpiąć prosto pod pompe oleju? z góry dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak założyć joystick do tura Dzisiaj, 20:54
  •  

#2 Share 5714mf255

5714mf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 14:18

jak założyć joystick do tura joystick żeby podłączyć musisz mieć odpowiedni rozdzielacz na linki co do podłączenia to musisz w piachu się w zasilanie od pompy powrót i "wolny powrót 0"

#3 Share damianluzak2

damianluzak2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 16:16

jak założyć joystick do tura Wiem że rozdzielacz odpowiedni musi być. Tylko moje pytanie czy muszę się wpinac do pompy czy z wyjść rozdzielacza oryginalnego można podłączyć. Jak będzie lepiej po prostu

#4 Share zyzio405

zyzio405

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 16:52

jak założyć joystick do tura rozdzielacz to tura mozesz podlaczyc na stale do pompy wygodniej albo pod rozdzielaxz ja podlanczylem pod pompe wtedy nie zabiera wyjsc z tylu i mniej wyciekow lepiej pod pompe przy zakupie sprawdz tylko czy rozdzielacz ma taki sam przplyw oleju co traktor

#5 Share damianluzak2

damianluzak2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 15 wrzesień 2015 - 07:10

jak założyć joystick do tura Tego co wiem to mtz 82 pompę ma o wydajności 50 litrów na minutę więc rozdzielacz trzeba o przepływie 50 litrów?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share przemo1990

przemo1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 15 wrzesień 2015 - 07:48

jak założyć joystick do tura ja mam podpięty joystick własnie pod wyjścia hydrauliczne tylko tyle ze wtedy do pracy z turem ta wajcha musi być włączona ale mam tak juz bardzo dlugo i jest ok :-)

#7 Share damianluzak2

damianluzak2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 15 wrzesień 2015 - 10:57

jak założyć joystick do tura No właśnie też widziałem takie podłączenie tylko ciekawi mnie to czy nie będzie wolniej podnosił bo jednak olej musi przejść przez dwa rozdzielacze a nie jeden

Edytowany przez damianluzak2, 15 wrzesień 2015 - 10:59.

#8 Share zyzio405

zyzio405

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 15 wrzesień 2015 - 11:23

jak założyć joystick do tura dokladnie damian jak 50 l przeplyw to min 50 litrow rozdzielacz bo gumki szlak trafi podlacz pod pompe zauwaz im dluzsza droga olej u pompa da rade 50 wyciagnac ale wieksze obcoazenie na nia jest pozatym jezeli przez rozdzielacz plynie olej to on tez sie eksploatuje a olej sie jeszcze bard z iej grzeje takie moje zdanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share damianluzak2

damianluzak2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 15 wrzesień 2015 - 11:45

jak założyć joystick do tura Dobra wszystko wiem :-) podłącze pod pompę dzięki za informację ;-)

Dodaj odpowiedź