arekp_89

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia

Polecane posty

karolas123    88

Mam dużą zniżke w intercars i inych sklepach z czesciami wiec bez problemu mogę załatwić czesci z fakturą z duzo lepszą ceną. Proszę o numery części które Cie interesują.

O ile z ceny kompresora nie da sie wiele urwać tak juz np osuszacz da sie kupić za około 90zł a przewody z zakuwaniem typowo pod klimę tez w bardzi atrakcyjnych cenach. Nie krytykuję Cie, przeciwnie, pochwalam za dobrą robotę, poprostu mowię, ze przy nastepnej okazji daj znać na forum pw czy cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

po pierwsze piszesz o niższych cenach ( pewnie reklama firmy) a nie znasz danego Artykułu, oglądałem stronę (cytuje:O ile z ceny kompresora nie da się wiele urwać- jak nie wiesz jaki to kompresor z gory wiesz!). Osuszacz mnie nie interesuje (osuszacz dobrałem do gwintów żeby nie przerabiać i dorabiać końcówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Nie napisałem o żadnej firmie. Za 650 zł nie kupiłeś zadnego nowego kompresora tylko używany regenerowany, moze z jakąś gwarancją, za tą cene nie ma na dzisiejszy dzien nowego kompresora pozwalajacego przepompować czynnik do schłodzenia tej kubatury.  Poprostu ceny ktore podałeś są kosmiczne, nawet jak za marki premium a na Twoich zdjeciach takich nie ma. Nie oferuje Ci tu części. Napisałem, ze jest możliwość kupić tańsze. Nie wiem dlaczego na mnie napadasz i wciskasz w moje usta słowa których nie napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

Nie napisałem o żadnej firmie. Za 650 zł nie kupiłeś zadnego nowego kompresora tylko używany regenerowany, moze z jakąś gwarancją, za tą cene nie ma na dzisiejszy dzien nowego kompresora pozwalajacego przepompować czynnik do schłodzenia tej kubatury.  Poprostu ceny ktore podałeś są kosmiczne, nawet jak za marki premium a na Twoich zdjeciach takich nie ma. Nie oferuje Ci tu części. Napisałem, ze jest możliwość kupić tańsze. Nie wiem dlaczego na mnie napadasz i wciskasz w moje usta słowa których nie napisałem.

Właśnie sprawdzałem Faktury i jest to nowy Kompresor dostępny w sieci. Nowy. Poza tym w ursusie Trzeba dobierać części nie pod względem ceny, ale wymiarów i możliwości mocowań.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barty912    1

Kolego 1734,mam pytanie:

Od czego,lub gdzie kupiłeś kompresor klimatyzacji ?

Posiadam Zetora 12245,i w tym roku nie mogłem wytrzymać w kabinie,chciałem zdejmować drzwi ale wiecznie się kurzy i mam tego dosyć.

Pozdrawiam.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

"Wysłane Wczoraj, 15:16

Cena mnie trochę zniechęca.Nie szukałeś coś z używanych kompresorów ? 

Czy coś przerabiałeś,aby zamontować kompresor?

Pozdrawiam"

 

Nie szukałem używanych kompresorow, bo raczej mało prawdopodobne żebym znalazł w tych wymiarach. Kompresor jest zamontowany pomiędzy cylindrem sprężarki a kolem Pasowym 120-125mm a zależało mi na tym żeby go tam zamontować tak żeby nie wyszedł poza obrys maski, jak jest maska założona nie widać Kompresora. W oryginalnie montowanych klimatyzacjach wychodził Kompresor poza obrys maski i trzeba by wycinać maskę. wygląda to tragicznie tacy byli polscy konstruktorzy!.

Przerabiałem Sprężarkę powietrza: głowice tak żeby wlot powietrza szedł z góry, i mocowanie Kompresora sprężarki Klimatyzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Witam mam pytanie czy orientuje się ktoś - przerobienie konstrukcji wsporczej z ursusa 5314 na c 385 to duzo modyfikacji?
    • Przez Bartek1231
      Witam mam pytanie czy przerabiał ktoś może hamulec skrzyni biegów w ciężkiej serii Ursusa na jakieś hydrauliczne czy coś w tym stylu, ponieważ oryginalne nie bardzo mi odpowiada. Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez ZŁOTY
      Witam posiadam zetora 6245 i zastanawiam się zamontować do niego tura hyrdamet o udźwigu 1600kg i nie wiem czy jest wymagane wzmacnianie ramy bo niby może się przełamać może ktoś się wypowiedzieć? 
    • Przez 799332
      Witam mam problem z wałkiem podsiewacza przy kombajnie John derre 1065 urywa się. Jakie mogą być tego powodu przyczyny z góry dziękuję za podpowiedź. 
    • Przez Bartek1231
      Witam chciałbym zamontować tuz do swojego Ursusa. I nie wiem czy wykonać go samemu czy kupić gotowy. Zestawy które widziałem nie są takie jak ja chce. Jeśli zdecydowałbym się go wykonać to z jakiej grubości blachy? Ktoś już coś takiego robił? Zależy mi na udźwigu minimum 3 ton. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj