Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia

55 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arekp_89

arekp_89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 05 wrzesień 2007 - 16:00

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia Jak zamontowac w ursusie 1614 klimatyzacje z i jaką kupić proszę o pomoc ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia Dzisiaj, 12:05
  •  

#2 Share longerbycz

longerbycz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 05 wrzesień 2007 - 18:04

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia jaki masz rocznik tego 1634 to może cos poszukam.....??

#3 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 05 wrzesień 2007 - 19:30

jaki masz rocznik tego 1634 to może cos poszukam.....??

On chce do 1614 a nie do 1634... :) :)

#4 Share arekp_89

arekp_89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 05 wrzesień 2007 - 20:10

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia Jest to nowy ciągnik zakupiony 9 miesięcy temu. Jeszcze chciałem się was doradzić czy można by włożyć do niego klimę od 1634 jeśli jest to możliwe to piszcie :)

#5 Share MarekG

MarekG

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 05 wrzesień 2007 - 21:34

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia Ja mam URSUSA 1634 z 2003r. I też myślałem o założeniu klimy, bo w tej nowej kabinie jest strasznie ciepło. Patrzyłem gdzie umieścić sprężarkę i chłodniczkę, bo tam nie ma za tyle miejsca, no i nie wiem. Co proponujecie, ma ktoś założoną klime??

#6 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 05 wrzesień 2007 - 23:13

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia Wszystko da sie upchać napewno pod maską, przed chłodnicą skraplacz, sprężarka nie wiem jak tam jest napędzana ale trzeba pokombinować,, parownik trzeba upchać pomiędzy fitr powietrza a wlot do kabiny, dobrze byłoby zrobić tak żeby klima osuszała powietrze w kabinie.. Sterownik gdzieś z boku, sporo roboty, jak ktoś sie nie zna to tylko fachowców doradzam, może Ci od samochodów nawet się podejmą..

#7 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 09 wrzesień 2007 - 08:40

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia Najlepiej kupić na szrocie jakąś z auta.

#8 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 09 wrzesień 2007 - 10:43

Najlepiej kupić na szrocie jakąś z auta.

Drogie, problem z montażem(jak w każdej) i problem z długością przewódów no i serwisowanie jak ostro używana to i co roku żeby chłodziła..
Plus do duża wydjność i chyba mniejsze zapotrzebowanie na moc..
Najlepiej znaleźć oryginał z ciągnika podobnego, i mądrze podłączyć..

#9 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 28 maj 2009 - 20:02

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia Witam

mam takie pytanko - niektóre tzw wersje eksportowe ursusów i zetorów posiadały fabrycznie montowaną klimatyzację - w związku z tym że bedziemy chyba doprowadzać naszego starszego 1614 do stanu urzywalnosci - wpadł mi pomysł zainstalowania takiego wyposażenia jak klimatyzacja i najłatwiej było by przełożyć taką "fabryczną" orientuje się moze ktoś ile taka używana instalacja mogła by kosztować ?? z zachodu sprowadza się mnóstwo naszego sprzetu wiec moze ktoś gdzieś widział oferte sprzedaży takowego zestawu

http://www.agrofoto....1614-t3990.html tutaj jest temat podobny ale nie ruszany od dwóch lat

a chodziło by mi zeby to zainstalować na tym ciagniku http://www.agrofoto....image22379.html
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#10 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 28 maj 2009 - 22:47

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia daj sobie na luz z używaną klimą od ursusa po pierwsze prawie nie realne do zdobycia po drugie używane czyli remont sprężarki gwarantowany u fachowca jakieś 600-700 zł osuszacz z pewnością szrot a cena pewnie nie mała.
więc klima jak najbardziej ale nowa z porządnych części na allegro są takie zestawy czasami w cenie do dwóch tysięcy takie już fachowe gorsze nawet taniej, do tego trzeba tylko zakuć węże co jest małym problemem (pełno fachowców co to robi) układ elektryczny takiej klimy to tylko kilka kabelków których nie warto się przestraszyć bo na schemacie masz wszystko ładnie podane i masz fachową nową klimę na lata

Ps do tego jeszcze tylko sprawdzenie szczelności i nabicie, jak jesteś z zachodniopomorskiego to polecam Auto Master Serwice Moryń :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 29 maj 2009 - 04:49

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia aha - dzieki za info

co do montażu to w moim przypadku nie ma problemu bo mam znajomego który zajmuje się klimatyzacjami i chłodniami - od A-Z
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#12 Share Libero

Libero

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 19 sierpień 2009 - 18:24

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia Witam

Czy ktoś z was zamontował sobie klime w swoim Ursusie? Wiecie może kto w Wielkopolsce zajmuje się montażem klimatyzacji?
Chodzi mi U1734. Podczas np. siewu w tym ciągniku można sobie schabiki smażyć jest tak ciepło :)
Słyszałem, że używają do tego samochodowych klimatyzacji... Z tego co widzę to Ursus teraz ma w swojej ofercie klime za 6 baniek. Wolałbym coś tańszego...

Pozdrawiam AF, Libero

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

#13 Share simii89

simii89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 19 sierpień 2009 - 18:43

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia My z bratem zamierzamy zamontować samodzielnie klime do naszego 5714, i zamierzamy do tego celu kupić ją od hondy civic, ponieważ posiada ona małe wymiary, a koszt zakupu to kokło 2k. :)

#14 Share Libero

Libero

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 19 sierpień 2009 - 21:28

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia gdzie można dostać samą klimatyzację? szrot?

Politechnika Warszawska

#15 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 20 sierpień 2009 - 15:02

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia tak na szrocie. a możesz też kupić takie coś http://www.enatruck....dukt.php?id=428 ale też dość drogie

#16 Share Libero

Libero

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 20 sierpień 2009 - 21:14

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia zakup takiego urządzenia, chłodzenie tylko na postoju, to nie dla mnie i jeszcze 1000E :)

ale dzięki za pomysł:)

Politechnika Warszawska

#17 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 20 sierpień 2009 - 21:39

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia w jeżdzie też działa przeczytaj uważnie opis

#18 Share Libero

Libero

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 22 sierpień 2009 - 14:12

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia ale za 4 tysiące złotych , mogę mieć "normalniejszą" klimę, a za 6 tys mogę mieć oryginalną klimatyzację ursusa

to urządzenie jakoś mnie nie przekonuje :)

Politechnika Warszawska

#19 Share yogi

yogi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 22 sierpień 2009 - 14:34

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia widziałem kiedyś na allegro nową klime do matiza za 800zł może i by podeszła

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 22 sierpień 2009 - 14:52

Klimatyzacja w Ursusie - prośba o zdjęcia I to nawet gościu miał w Rzeszowie czyli blisko mnie nie wkluczone ze kiedyś się wybiorę do gościa może bym sobie zamontował do bizona :)
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53