Skocz do zawartości

Zdjęcie

IMT 579

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share siwy2934

siwy2934

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 wrzesień 2015 - 19:54

IMT 579

Panie i Panowie. Chciałbym uzyskać informacje na temat ciągnika IMT 579, a dokładnie coś więcej niż można znaleźć w internecie czyli chciałbym usłyszeć zdanie osoby która owy ciągnik użytkuje bądź użytkowała. Głównie rozchodzi się o dostęp do części zamiennych ze względu że to wydaje się największym problemem. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
IMT 579 Dzisiaj, 23:17
  •  

#2 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 852 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 10 wrzesień 2015 - 20:39

IMT 579

Chyba z tego co wiem to sa na licencji massey ferguson.

#3 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1541 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 10 wrzesień 2015 - 21:18

IMT 579 Dość awaryjne. Niektóre części ciężko dostać. Znajomy miał i się pozbył

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#4 Share Tomi1605

Tomi1605

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 10 wrzesień 2015 - 21:20

IMT 579 Cześć części niektóre pasują od Ursusa 4514. Cylinderkow hamulcowych nie można dostać. łożysko do docisku sprzęgła pasuje po lekkim roztoczeniu od zetora.Ciagnik jest mocny i oszczędny w paliwie.Jedynm jego minusem jest skrzynia biegów i to wycie u mnie na wstecznym polowym tak było. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz.

#5 Share siwy2934

siwy2934

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 27 wrzesień 2015 - 14:12

IMT 579

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Z jakimi maszynami i na jakich klasach ziem pracowały u was takie ciągniki jeśli wogóli takie posiadaliście. Pozdrawiam. nastawiam się do kupna takiego ciagnika, gdyż kosztuje dużo mniej niż zetor 4x4.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 8010 postów

Napisany 27 wrzesień 2015 - 20:03

IMT 579

Nie bierz tego to jest tragedia, części nie ma  gdzie dostać, niby części od MF ale  prawie nic  z niego nie dopasujesz. Dlatego taka cena, nikt tego nie chcę.

#7 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3850 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 27 wrzesień 2015 - 20:11

IMT 579

kosztuje  duzo mniej  niż  np   zetor , ale  jak  będziesz  tracił  czas  i  nerwy na  szukanie  części , to  raczej  nie będziesz już  taki  szczęśliwy  że  tanio kupiłeś ...

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#8 Share siwy2934

siwy2934

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 29 wrzesień 2015 - 20:19

IMT 579

Panowie czym potwierdzacie swoje argumenty o "badziewiu", mało popularne nie znaczy badziewie. jeśli poiwecie mi że mój sąsiad miał i mówił żę to g.... to dla mnie to żaden argument znam ludzi, którzy ciągle grzebią przy ciągnikach powszechnie uważanych za bezawaryjne.

Chciałbym uzyskać więcej informacji od ludzi którzy posiadają lub posiadali takie ciągniki. Części zamówić można nawet w fabryce. Wiadomo że nie będzie się ich miało w ciągu jednego dnia w ręce ale jakoś mnie to nie odrzuca od zakupu tego ciągnika. Mam dwa inne mniejsze i ten miałby je trochę odciazyć. Chciałbym go wyremontową miałbym na to czas. Zima jest długa:)

Edytowany przez siwy2934, 29 wrzesień 2015 - 20:21.

#9 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3850 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 29 wrzesień 2015 - 20:24

IMT 579

Postawa  roszczeniowa z  twojej  strony, na pewno nie  zachęci nikogo  do dzielenia  sie doświadczeniem .

Argumenty jakie??   Zastanów  sie  dlaczego jest  taki  tani ... 

A  zreszta kup  se,  to  się przekonasz  czy rację masz  ty  - czy  reszta świata ... :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share siwy2934

siwy2934

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 29 wrzesień 2015 - 21:12

IMT 579 mariuszd93 jestes posiadaczem owego ciągnika albo może miałeś kiedyś taką  maszynę? jeśli  nie to wiesz o nim tyle co ja z opowieści ludzi którzy widzieli taki ciągnik na polu podczas pracy. Chciałbym dowiedzieć się czegoś od ludzi eksploatujących te ciągniki.

Na pewno minusem jest dostępność części ale jesli chodzi np o awaryjność to nie słyszałem najgorszych opinii. A tutaj na forum również odbyłem miłą wymianę zdań poprzez PW z osobą, która do nie dawna posiadała taki ciągnik i za bardzo nie narzekała na niego.

A jesli chodzi o cenę no to jest adekwatna do wyposażenia. Wiadomo ze nie jest to komfort zetora serii72xx czy 77xx ale też na to nie liczę. CIągnik ma mieć 4x4 i dobry silnik a  tutaj to akurat IMT się załapuje.

Ceny egzemplarzy też są zróznicowane może to być 8tys a możę być ponad 20tys.