Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki wóz paszowy?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mlodykom1

mlodykom1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 09 wrzesień 2015 - 20:11

Jaki wóz paszowy?

Witam wszystkich zamierzam kupić wóz paszowy 10m tylko jest problem z wyborem firmy Alimabis, Metal fach, Metal tech a może pronar chociaż ten ostatni najmniej mnie interesuje mam wycene na alime i metal tech alima wychodzi taniej nie mam jeszcze metal fachu jak myślicie który może być z najlepszy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki wóz paszowy? Dzisiaj, 11:01
  •  

#2 Share gotchisc

gotchisc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/watch?v=DyFw2NNgy1M Zapraszam !

Napisany 09 wrzesień 2015 - 21:17

Jaki wóz paszowy? miałem 5 wozów na testach : metal tech, kongslide, strautmann,alima oraz metal fach z nich wszystkich wybrałem metal tech, polecam bardzo, z przekładnia lub bez chodź sam posiadam ja i jestem bardzo zadowolony bo c 360 3p daje spokojnie sobie z nim rade ;-)

#3 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 09 wrzesień 2015 - 21:26

Jaki wóz paszowy? metal facha i pronara odpusc sobie odrazu. reszta wg upodobania. zwroc uwage na grubosc scian, podlogi, grubosc slimaka, przekladnie ( jakiej firmy i kraj pochodzenia ) waga itd ja mam euromilka juz ponad rok i tez polecam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share szymonek

szymonek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów
  • Zainteresowania:Zdjęcia są czasami słabej jakości ponieważ są robione telefonem. Zdjęcia są robione w "Gospodarstwo Rolne Klinik Norbert" Łęg.

Napisany 09 wrzesień 2015 - 21:39

Jaki wóz paszowy? A niemyslales nad firma blattin. z poziomym slimakiem. my uzytkujemy teraz sano 13 No i czas zmienić mieliśmy już blattin 11 na testy i samojezdny oby dwa z poziomym slimakiem i to jest poprostu bajka praca idzie o wiele szybciej. polecam tą firmę. wykonanie bardzo dobre serwis dobry. cenna za 13 to 120000 zł jak dobrze pamiętam.

#5 Share sadek9

sadek9

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 09 wrzesień 2015 - 22:28

Jaki wóz paszowy? wykonanie ważne a jeszcze ważniejsze użyte materiały naprawde warto zgłębić temat bo nie kupujesz wozu na 2 lata pamiętaj że dobra stal musi kosztować a że czasem daja dno z 25mm to nie zdziw się jak po 2latach zosta ie 20 ;) firma która robi z dobrej stali napewno z chęcią ci to udowodni ;) u mnie osobiście od 3 lat jest sano 12 po 7 ton dziennie się miesza jak narazie tylko ostrzenke noży oby tak dalej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Miastek

Miastek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 09 wrzesień 2015 - 22:32

Jaki wóz paszowy? Ja mam metal-facha już 8 lat i jestem z niego nie zadowolony wszystko wykonane z grubego materiału jeszcze kilka lat i będe wymieniał na nowy bo ten już za mały nowy ma po 11 noży w moim nic się nie psuje a te nowe są bardziej dopracowane ja na twoim miejscu kupił bym metal-facha bez zastanawiania się i będziesz miał święty spokój.
sory za błąd tam jest zadowolony bez tego (nie).