Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kat wtrysku pompy john 2140

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share DARGAL

DARGAL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 20 sierpień 2016 - 09:27

Witam. Czy kolega poradził sobie z ustawieniem tej pompy? Mam podobny problem. Pompa po kapitalnym remoncie, nowe wtryski a mocy brak. Przed remontem nie było problemu z mocą, ale na rozgrzanym silniku pompa nie dawała paliwa i ciągnik nie palił. Zrobiłem pompe i wymieniłem wtryski bo lały. Po założeniu odpala bez problemu ale brakuje mu mocy. Pompa założona na znaki które wcześniej zrobiłem przed demontażem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kat wtrysku pompy john 2140 Dzisiaj, 06:38
  •  

#22 Share d4rek

d4rek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 723 postów

Napisany 21 sierpień 2016 - 09:44

Kat wtrysku pompy john 2140 U mnie jest walek wyrobiony krzywki od popychaczy, zostaje tylko to ;-) i turbina slabo dziala w sensie jest sprawna ale napedzana spalinami zdjalem przedmuchalem i zobaczylem ze tlumik zawalony sadza i turbo nie wchodzilo na obroty. Jak wali czarnym dymem i brak mocyb malo powietrza to problem u mnie

#23 Share d4rek

d4rek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 723 postów

Napisany 25 marzec 2017 - 18:09

Kat wtrysku pompy john 2140 Dopiero teraz problem rozwiazany. Pompa zle ustawiona a sprawdzali geniusze w Bialymstoku na owocowej - nie polecam. Wtryski nie takie jak trzeba zamienniki byly wstawione okazalo sie ze powinny byc stanadyne 27336 zielone do pompy rotacyjnej kupilem orginaly. Moc jak narazie odczuwalna ladnie zbiera sie od malych obrotow pod obciazeniem. W plugu na jesien dopiero sprawdze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share DARGAL

DARGAL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 26 marzec 2017 - 19:54

Ja woziłem jeszcze raz pompę do sprawdzenia. Podobno było wszystko ok tylko zwiększyli dawke i teraz czuć moc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share d4rek

d4rek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 723 postów

Napisany 26 marzec 2017 - 20:08

Kat wtrysku pompy john 2140 Z pompa wtryski razem wiez, jak pompiarz w temacie zna sie u mnie stwierdzili ze nie te cisnienie mialy slabsze nie do tego byly a tez do jelonka 2140