Skocz do zawartości

Zdjęcie

dealer ZETORA w Mrągowie

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1960 postów

Napisany 21 wrzesień 2015 - 07:45

dealer ZETORA w Mrągowie

Ja akurat o Mrągowskim dealerze Zetora się nie wypowiadam tylko o kwestii przeglądów... To proszę odpowiedz mi gdzie przegląd robią z pieczątką zetora za 500zł? :D Jakoś mój był brany gdzie indziej i wuja też i znajomego który też akurat w tym czasie brał też a cena za przegląd była tak naprawdę spójna... A co do Majora i spalania ktoś napisał że pali jak polska sześćdziesiątka i akurat tyle pali  :blink: chyba że mój, wujka i znajomego, jest popsuty :lol:  z początku palił tak do 100mth znacznie więcej a teraz spalanie super i to jest akurat plus u niego mimo że jest też sporo minusów... 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
dealer ZETORA w Mrągowie Dzisiaj, 23:11
  •  

#22 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 21 wrzesień 2015 - 07:54

dealer ZETORA w Mrągowie

Czytaj ze zrozumieniem, napisałem w konkurencyjnej firmie, chodziło mi o Farmtrac'a

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1960 postów

Napisany 21 wrzesień 2015 - 08:11

dealer ZETORA w Mrągowie

Napisałeś firmie co mogło znaczyć również u innego dilera... :P Ale mniejsza o to... Nie porównujmy akurat Zetora do Farmtracka który produkuje ciągniki niespełna 15 lat w porównaniu do Zetora to nic (1946r) ... No może jedynie Major który oprócz silnika niczym się praktycznie nie różni od Farmtracka... Ale nie zbaczajmy z tematu. Chciałem zaznaczyć tylko że kupując nowe musimy brać pod uwagę cenę przeglądów... no i części trzykrotnie zawyżonych cenowo... Tak samo jest z autami jak pracowałem tam gdzie pracowałem to wymiana oleju filtrów w ASO kosztowała średnio 800zł a przeciętny mechanik za to samo wziąłby nie więcej jak 250zł... 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Mechamaniak

Mechamaniak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, historia technologia (w tym agrotechnika), leśnictwo.

Napisany 21 wrzesień 2015 - 22:31

dealer ZETORA w Mrągowie Niestety to prawda z tymi przeglądami, stąd niektórzy z nich rezygnują, chociaż słyszałem o dwóch przypadkach, gdzie gwarancja uratowała przed olbrzymimi stratami. Rzadko się zdarzają trefne egzemplarze, ale i tak bywa.

Dodaj odpowiedź