Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus c-385 i pochodne w uprawie warzyw

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 04 wrzesień 2015 - 18:33

Witam 

Mam pewien dylemat co do ciągnika pomocniczego w moim gospodarstwie ponieważ musi być to maszyna z biegami pełzającymi gdyż zbieramy ogórki przy pomocy samolotu. Jedną z najtańszych opcji takiego ciągnika jest właśnie ursus c-385 itp. Problem mam  tylko z tym że boję się czy ten ciągnik nie będzie za ciężki do upraw międzyrzędowych w kapuście i ogórku ponieważ oprócz samolotu do listy jego zadań będą należały opryski (tecnoma ciągniona 2000 litrów) sadzarka 4 rzędowa i wielorak. Ogólnie do tej pory wszystkie te pracę wykonywała c-360 i była odpowiednia tylko ma jedną wadę brak pełzaków i zastanawiam się czy c-385 był by dobra zmianą ? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus c-385 i pochodne w uprawie warzyw Dzisiaj, 06:20
  •  

#2 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1692 postów

Napisany 04 wrzesień 2015 - 19:47

Ursus c-385 i pochodne w uprawie warzyw na pewno nie które zetory z importu mają biegi pelzajace ja mam i w 6211 i 10540 tylko trzeba poszukać i widziałem sporo jeszcze renowek
ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 04 wrzesień 2015 - 20:24

Szukam od pół roku i do 20 tyś nic innego nie mogę znaleźć :) Renówki są za szybkie a zetory mają bardzo wysokie ceny i jedyny jaki spotkałem z pełzakami był za 50 tyś a za taką kasę mam już fajniejsze ciągniki z zachodnich marek, przeróbka zetora też nie wchodzi w grę bo to bardzo duży koszt. A 80-tkę bym w tym budżecie zmieścił ;P