Zaloguj się, aby obserwować  
m11031993

pilnie potrzebuje wszelkie info. o ładowaczach z hydrametu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

ja mam tura dwusekcyjnego z hydrametu giżycko na c-355 od ok 2,5 roku. nominalny udżwig to 500 kg. ale po podkręceniu pompy podnosi nawet pełną łyżkę ziemi (łyżka 1,5 m. szerokości) na razie nic się nie urwało, nie pogięło, nie zepsuło. rozdzielacz trzyma jak nowy. więc tur raczej solidnie zrobiony

kolega miał takiego samego tura na mf 255 i też raczej nie narzekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszKK    12

hm.. to zależy o co ci sie rozchodzi jakiego tura. bo kolega ma Tura4 z polmotuna u4514 to nominalny udzwig ma 1200kg i mase ramy chyba 850 a znowusz inny znajomy ma tura z hydromety na u5714 to ma uszwig 1100kg i cięższą rame :( ale co do udzwigu to tak naprawde to chyba nie ma różnicy. ale znowusz ja mam jakiegoś tam na ursusie 3512 i udzwig ma 500kg( podnosi mokre sianokiszonki) a znajomy niedawno kupił nowego hydrometa do takiego samego ciągnika ma dzoistki krokodylka itp.. i ma udzwig 400 kg :( a ramą to sie nie róznią nić siłowniki dokładnie takie same :( też podnosi sianokiszonki więc tak prawde mówią to chyba to sie rózni od siebie tylko nazwą producenta i modelem.


............Tylko przemyślane rozwiązania............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

164_0.jpg

 

Hydramet Giżycko

 

Udźwig 500kg

Wys. podnoszenia 2,5m

 

Ładowacz czołowy TUR 3B jest ulepszoną wersją bardzo popularnego ładowacza TUR 3A. Podobnie jak poprzednik może być zamontowany na ciągnikach rolniczych o małej mocy (28-50 KM). Cechuje się podwyższonym zawieszeniem oraz możliwością zastosowania chwytaka do bel owijanych folią jako narzędzia roboczego.

Maszyna powstała na skutek sugestii rolników wymagających powiększenia prześwitu pod ciągnikiem, uprzednio nieco ograniczonego przez zawieszenie oraz powiększenia udźwigu do poziomu umożliwiającego operowaniem chwytakiem do bel owijanych folią.

Możliwości sterowania ładowaczem:

- rozdzielacz dwusekcyjny ? wersja najtańsza ? pozwalająca na opuszczanie i podnoszenie ładowacza oraz ruchy narzędziem roboczym

- rozdzielacz trójsekcyjny ? pozwala na zastosowanie narzędzi roboczych wymagających trzeciej sekcji hydraulicznej np.: chwytak ?krokodyl?, chwytak do bel owijanych folią

- zastosowanie elektrohydraulicznego zespołu sterującego (Joystick) z wykorzystaniem linki Bowdena ? daje wyższy komfort pracy, umożliwia sterowanie trzema sekcjami hydraulicznymi

 

Na wyposażenie standardowe składa się:

- Wysięgnik z hydrauliką 1 sekcyjną

- Szufla 1,04m

- Widły 1,04m

- Przeciwwaga

- Podpora i osłona maski

 

Wyposażenie opcjonalne:

- Przedłużacz wysięgnika długości 1 m

- Czerpak do palet

- Tarcza spychająca szerokości 1,65m z obracanym lemieszem dwustronnym

- Czerpak do roślin okopowych szerokości 1,5m

- Chwytak do bel owijanych folią


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj