Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuje beczki/zbiornika ok 4000l

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share cannonball

cannonball

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 17:18

Poszukuje beczki/zbiornika ok 4000l Beczka na moim wozie asenizacyjnym sie troche popsula i niestety nie nadaje sie do remontu. Jako ze pompa i rama sa w calkiem niezlym stanie to szukam samej beczki. Niestety nie moge za bardzo znalesc moze ktos wie gdzie mozna dostac taka beczke ewentualnie cos co by spelnialo ta role ? Kiedys slyszalem ze gdzies robili plastkiowe ale to było juz tak dawno ze nie pamietam nawet gdzie. Jesli ktos wie gdzie mozna dostac cos takiego to byłbym bardzo wdzieczny za namiary i podanie orientacyjnej ceny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Poszukuje beczki/zbiornika ok 4000l Dzisiaj, 01:56
  •  

#2 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 18:32

Poszukuje beczki/zbiornika ok 4000l popytaj w punktach sprzedazy normalnych beczek moze beda mieli
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#3 Share cannonball

cannonball

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 18:58

Poszukuje beczki/zbiornika ok 4000l Juz pytalem w dwoch takich miejscach. Niestety cena takiej imprezy to od 7 tys do 14 a te siedem tys. to cena za beczke ktora mysle ze przezylaby max 3-4 lata jak nie mniej. Dlatego szukam jakiejs alternatywy(za ta cene to mozna juz uzywany cały beczkowoz kupic) ... Zwłaszcza ze nie uzywałbym jej zbyt czesto ... szkoda mi wydawac tyle pieniedzy (wole kupic lepszy agrgat uprawowy). Dlatego szukam jakiejs alternatywy. Ostatnio ogladalem nawet beczki z hydroforow ale byly troche za male.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 22:53

Juz pytalem w dwoch takich miejscach. Niestety cena takiej imprezy to od 7 tys do 14 a te siedem tys. to cena za beczke ktora mysle ze przezylaby max 3-4 lata jak nie mniej. Dlatego szukam jakiejs alternatywy(za ta cene to mozna juz uzywany cały beczkowoz kupic) ... Zwłaszcza ze nie uzywałbym jej zbyt czesto ... szkoda mi wydawac tyle pieniedzy (wole kupic lepszy agrgat uprawowy). Dlatego szukam jakiejs alternatywy. Ostatnio ogladalem nawet beczki z hydroforow ale byly troche za male.

A u mnie jest z hydroforu i ma 4m^3, po wycięciu filtra z dna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share cannonball

cannonball

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 12:28

Poszukuje beczki/zbiornika ok 4000l zorzyk2 uzywasz takiej beczki ?? jesli tak to gdzie ja znalazles i ile Cie wyniosla ??

#6 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 19:19

zorzyk2 uzywasz takiej beczki ?? jesli tak to gdzie ja znalazles i ile Cie wyniosla ??

Długo szukałem aż znalazłem u znajomego na skupie złomu, po demontażu kotłowni i kosztowała tyle co złom, Właściwie to zrobiłem całą od podstaw, mimo że jest na balonach od naczepy to jest niska bo za oś służy przednia belka od małej cięzarówki w kształcie U. Kosztów nie pamiętam, bo to było jeszcze w minionym tysiącleciu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share cannonball

cannonball

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 20:24

Poszukuje beczki/zbiornika ok 4000l Wlasnie ja tez szukam czegos takiego ale nie moge nic takiego zanlesc :/ ogladalem z ojcem takie z hydroforu, były tanie ale mialy 2,5 i 3 m^3 a to troche malo i nie bardzo by mi pasowały do ramy.