Ranger97

Jaki kombajn do 40 tyś na 40 ha?

Polecane posty

Arekc330    58

Claas dominator 80,85, lub bizon rekord

Edytowano przez Arekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario450    0

Polecałbym Bizona Super lub Rekorda, najlepiej Rekorda choć może być ciężko znaleźć dobrego w tej kwocie.

Według mnie główną zaletą tych maszyn są niedrogie i łatwo dostępne części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

Przy  starych kombajnach przedewszystkim patrzy się na stan a nie markę.

Jedynie trzeba unikać rzadkich maszyn do których ciężko jest o części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo1150    8

volvo 1150 overum aktiv podobny do bizona sampo 3,20 heder hydrostat vitkersa 3 biegi rewers hamulce hydrauliczne nie to co w bizonie pasy od ręki polskie 17 tki 4 wytrząsacze sita żaluzjowe nie zapycha się młocarnia wydajność bizona kabina z nawiewami orginalna sieczkarnia nożyki od bizona łożyska polskie gościo ma sklep od ręki wszystko ściąga tylko volvo daje gwarancję na kombajn mi pasy 2 pękły w sezonie to dał ogólnie ma kombajny nie wypracowane kabinka z obiciem w środku przez tel w polu można rozmawiać czujniki na podajnikach na sieczkarni młocarni bębnie wytrząsaczach obr czujnik awaryjności wysokość rury wyładowczej taka jak w bizonie części można powiedzieć tańsze niż do bizona tylko trzeba wiedzieć gdzie jechać bo cwaniaki  chcą dużo zarobić na częściach a można za pół pieniędzy kupić nowe używane co kto woli silnik perkins 4  80 km spalanie ok 10 l w sieczkarni  targaniec na sumacher nie pasek wykosił ok 20 ha bez awarii pasy wiedziałem że pękną bo 2 były stare to od razu dał przy zakupie tak jak palca do wirnika i parę innych rzeczy co było do wymiany jestem zadowolony z volvo bo czyściutko młóci sieczkarnia to w pył rozdrabnia  każdy mówił kup bizona jadąc kiedyś przez jakąś wieś zobaczyłem takie volvo jak rzepak kosił poszedłem do gościa co kosił wypytałem jak mu chodzi to mówił że ma go 10 sezon i kosi ok 50 ha ale jest zadowolony bo nic nie robił oprócz pasów i nożyków i dał mi namiary na gościa co ściąga je prosto ze szwecij a co jest w gorszym stanie to od razu na części sprzedaje nie bawi się w lepienie zobacz w galerij u mnie jest filmik jak koszę  i zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

może lepiej zadbaną e514 ? lepszy od bizona części tanie i prosty w budowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario450    0

Uważasz że E 514 jest lepszym kombajnem od Rekorda?

Części tanie i prosty w budowie? To samo można powiedzieć o Bizonie Super i Rekord, z tą różnicą że dostęp części do bizona jest większy,przynajmniej u mnie       

i chyba w innych częściach kraju sytuacja wygląda podobnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

daj spokuj z e514  koremeslo bizon to jest to nie ma problemow z maprawa czesci dostepne od reki, no chyba ze claas to jest super maszyna pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr30piotr    167

zadbany bizon 56 do tego nowa kabina z wydajna wentylacja i wyciszeniem , za te pieniądze nic sensownego zachodniego w dobrym stanie nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj