Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem case

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share polo987

polo987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 30 sierpień 2015 - 11:49

problem case

W siłowniku w traktorze wyrwało mi ostatnio srube i cieknie mi olej. Nie wiem jak się za to zabrać czy trzeba to całe rozkręcić czy dokupie taka śrubkę tylko nwm jak wyszukać o co się pytać. Jest to model case international 824 mam go od niedawna i nie jestem jeszcze do końca opcykany. Proszę o pomoc

W tym zaznaczonym miejscu strzałką. jest tam dany korek zeby nie ciekło ale przy zapalaniu mocno cieknie.

Załączone miniaturki

• Zdjęcie0927.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem case Dzisiaj, 00:47
  •  

#2 Share Jacek62

Jacek62

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 01 wrzesień 2015 - 23:07

problem case

Zrób i wstaw jakieś dokładniejsze foto .Bo z tego co pokazujesz to nie siłownik tylko rozdzielacz.Skoro to śruba lub korek rozdzielacza hydraulicznego - to musisz go wymontować i sprawdzić czy w ogóle gwint jest w nim w porządku .Jeśli tak musisz dać komuś żeby ci zmierzył rozmiar gwintu i wtedy szukaj takiej śruby lub korka w sklepach lub w necie - ale musisz znać rozmiar aby szukać . Zrób to zdjęcie lub kilka bardziej widocznego elementu o który ci chodzi .

Edytowany przez Jacek62, 01 wrzesień 2015 - 23:11.

#3 Share polo987

polo987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 03 wrzesień 2015 - 10:43

problem case Ok dodam zdjecia w sobotę jak bede w domu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share polo987

polo987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 13 wrzesień 2015 - 13:51

problem case

zdjecia

Załączone miniaturki

• Zdjęcie0942.jpg
  • Zdjęcie0943.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Jacek62

Jacek62

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 13 wrzesień 2015 - 21:45

problem case

Rozdzielacz i tak musisz zdemontować .Odkręć korki z przodu ,potem będą nakrętki szpilek 8mm .Jak masz go zalanego olejem "pod korek" -to upuść trochę szybkozłączem poniżej poziomu rozdzielacza- bo szkoda oleju .Pomiędzy płytą i rozdzielaczami będą oringi na kanałach -kosztują grosze kup nowe.To co trzymasz w ręce to jest urwana śruba czy jakiś korek lub śrubunek przewodu ?Zresztą cokolwiek by to nie było nie zrobisz tego w ten sposób -zdemontuj rozdzielacze .Prowizorka z zaślepianiem otworu nic ci nie da -tam jest ok 180 atmosfer ciśnienia dlatego zaraz po odpaleniu ci mocno leci .Skoro nie trzyma ci gwint może być konieczna wizyta u jakiegoś ślusarza lub w warsztacie hydrauliki siłowej.Nie bój się i je demontuj -ja się też obawiałem bo moje ściągałem na wiosnę -ale tam nie ma żadnej filozofii .Montażem się nie przejmuj -tam nie ma żadnych uszczelek tylko te oringi na kanałach .Napisz jak se poradziłeś .

Edytowany przez Jacek62, 13 wrzesień 2015 - 21:54.

Dodaj odpowiedź