Skocz do zawartości

Zdjęcie

zakup opon naprawianych

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share majes

majes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 27 sierpień 2015 - 14:37

zakup opon naprawianych

Czy jest sens kupować opony naprawiane na gorąco?

Większość dobrych używanych opon jakie oglądam jest po naprawie. Prawie zawsze przebita na wylot z boku. Czy wulkanizowana na gorąco taka opona ma szansę jeszcze pochodzić kilka lat?

Zamienię pług 3 x 30,35,40 na 3 x 50. Kontakt na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zakup opon naprawianych Dzisiaj, 03:42
  •  

#2 Share vademecum

vademecum

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 27 sierpień 2015 - 15:46

zakup opon naprawianych ma szanse, pytanie tylko jak była rozerwana, a też do jakiego ciągnika bo pompujesz w dużym przedziale ciśnień w zależności od ciągnika

#3 Share Grzegorz133

Grzegorz133

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 27 sierpień 2015 - 18:25

zakup opon naprawianych kozystajac z okazji to jakiej firmy polecalibyscie opony na przod do ciagnika z ladowaczem za przystempno cene

#4 Share SZYMANOX

SZYMANOX

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 675 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa i Agrofoto.

Napisany 27 sierpień 2015 - 18:31

zakup opon naprawianych Samo przebicie nie powinno być groźne. Gorzej jest jeśli jest rozdarcie. Boki opony najbardziej pracują więc nie liczył bym na dużą trwałość ;-)
Powered by BELARUS 952///FIAT 880 DT /// ZETOR 7211/// URSUC C-330/// WŁADYMIREC T-25///
Wiceprezes KPK Kumurun Team

Księga życzeń i zażaleń na PW/GG.

#5 Share kali828

kali828

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 27 sierpień 2015 - 19:08

zakup opon naprawianych powiem Ci ją ro wygląda w ciężarówce od czoła czyli bieżnik jak złapiesz śrubę to nie ma problemu ale bok to już do wrzucenia kiedyś założyłem uzywke z allegro miala gulke zrobiłem Belgie tj 3500km i w drodze na Barcelonę gdzieś fe Francji wystrzal

#6 Share roman05

roman05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 27 sierpień 2015 - 19:19

zakup opon naprawianych

Ja w swoim DF rozwaliłem prawie nową przednią oponę z boku i to konkretnie w 2 miejscach (ręce można było wsadzić do środka) i zrobili mi ją na gorąco i już jeżdze na niej półtora roku i ciągnik jest z turem, dodatkowe obciązenie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 27 sierpień 2015 - 19:28

zakup opon naprawianych

Pytanie dlaczego ktoś jej się pozbył?

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#8 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 27 sierpień 2015 - 20:11

zakup opon naprawianych

Spokojnie wytrzymują ładnych parę lat takie opony. Te z  firm robią naprawdę dobrze. nie żałują materiału.

#9 Share majes

majes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 28 sierpień 2015 - 06:41

zakup opon naprawianych

Planuję kupić do Aresa 550 420/70r28 na przód bez tura. Więc obciążenie raczej nie będzie duże dla opony. Dzięki za rady chyba spróbuje kupić coś, może się trafią dobrze zrobione.

Dużo opon jest do kupienia od firmy z miejscowości Bratian k/Nowego Miasta Lubawskiego. Macie jakieś opinie na temat ich prac wulkanizacyjnych?

Edytowany przez majes, 28 sierpień 2015 - 06:44.

Zamienię pług 3 x 30,35,40 na 3 x 50. Kontakt na PW

#10 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 28 sierpień 2015 - 08:12

zakup opon naprawianych

Mi w tym roku skleili  420\70 24 z turem, dziurę miałem takie L z 15 cm z boku, rozciołem sam, na łate to załatali i gorąca  i śmiga. Kupiłem nową oponę ale zaryzykowałem starą skleić, i widzę ze dobrze zrobilem że zaryzykowałem jednak zawólkanizować. A te firmy co mocna handlują i wulkanizyją to bardzo mocno to robią, mam też taką jedną oponę 480 R30 naprawdę konkret zrobiona.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share vademecum

vademecum

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 28 sierpień 2015 - 08:44

zakup opon naprawianych koledzy nie,równajcie opon ciężarówki do ciągnika !!! Zwróćcie uwagę na ciśnienia i prędkość jakie tam panują. Opony samochodowe osobowe czy ciężarowe uszkodzone z boku idą na przemiał, prawdopodobnie żadna firma odpowiedzialna nie załata samochodowej opony z boku bo tym grozi prokurator. W ciągnikach rolniczych normalnie łata się oponybi latają , kwestia,jak załatane i czym.
Ja przymiarzam się do zmiany opon w 1614 wszystkich i wolę dobrą używke niż dziadowską nową, albo ruską czy podobną. Obecnie mam ruskie i problem z 4 zagonową jakby nie mischlenki na przodzie to bym nie zaorał pola. Przód jest ładny jeszcze ale,szczypie dentki prawie całe w łatach od środka i 2 dętki włożone jedna w drugą. Musze kupić komplet dobrej firmy, niestety naprawiane bo na nowe mnie nie stać.