michalkowalski115

Czy wie ktoś co to za część w poznaniaku? (załącznik)

Polecane posty

Witam. Składam poznaniaka zwykłego , 2.7m bez docisku, i od zawsze miałem luźne to koło zębate , widoczne na zdjęciu, mam pytanie , orientuje się ktoś jak nazywa się ta część zaznaczona na obrazku? Właśnie ta część trzyma to koło ale u mnie jest chyba coś z nią nie tak. Pozdrawiam

post-35961-0-01082100-1440536893_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

jak odkręcisz tą nakrętke M6 i potem ściągniesz taki pierścień który ma klin na śrubokręt i jak już to ściągniesz to można zdjąć tryb a pod nim tulejka przynajmniej u mnie tak było ja jeszcze miałem luźny cały ten uchwyt zamocowany na kole małym i tam też była tulejka wymienione i lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, jutro to ściągne i wstawie zdjecia :)


A da radę gdzieś to kupić? W agromie niby nie mieli tego


A da radę gdzieś to kupić? W agromie niby nie mieli tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez repek92
      Sprzedam w dobrym stanie siewnik do zboża Poznaniak. Woj. Dolnyslask więcej informacji pod numerem 785748507
    • Przez Krzys375
      Witam,
      Mam uszkodzoną oponę w siewniku poznaniak II  mam założone 5.60-15.
      Jaki może być zamiennik wielkościowy aby siewnik nie oszukiwał w wysiewie wg tabeli.?
      Może z jakiejś dojazdówki od samochodu? Ktoś posiada taką wiedzę?
    • Przez Jasio88
      Kupiłem nowego poznaniaka 420/3D i pierwszy raz mam styczność z takim siewnikiem przy 1 próbie kręconej zauważyłem że przekładnia działa skokowo w sensie jak kręcę korba czy kołem słychać przeskok przy kółkach wysiewających korba też przeskakuje nie jest to płynne jak w starym siewniku tak ma być? wszystko robiłem zgodnie z instrukcją waga wysypanych nasion do korytek jest  w miarę ok. Zastanawia mnie ten przeskok. I jeszcze jedna rzecz do korytek powypadały takie zaślepki jak na zdjęciu co to może być i skąd to się tam znalazło?

    • Gość
      Przez Gość
      Witam.
      Sprzedam poznaniaka 2,7 m na docisku sprężynowym, grabki, orginalne ogumienie, znaczniki, spulchniacze śladu, rynienki do próby kręconej, zaprawiarka też jest. Rok produkcji 1987. Województwo lubelskie, powiat lubartowski. Cena 2600 do negocjacji

    • Przez neopuma
      Witam potrzebuje wymiary osłon oraz rynien do próby kręconej do poznaniaka starego typu tj 82r bez docisku redlic na kolach 16x4.00 pomocne będą też zdjecia nak mocowane są rynny do próby kręconej
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj