adeq15

Jakim sprzetem kosice trawe

Polecane posty

silver105    10

dziwne bo 1,65m są przeznaczone do 40km ciągników to widać że masz władka full wypas a propo tematu to mi znajomy kosi C-330 z kosiarka(niewiem) albo pożyczam i mf255+ kosiarka 1,35m lub 1,65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek13    0

U mnie kosimy ursusem c-360 -3p z kosiarką samasz'u 1,85m . Ja nim latam 3 i 4 biegiem , tata 3 ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimcio    2

U mnie jest taki zestaw: C-360 + polska 1,65m. Jeżdże w zależności od terenu 3 lub 4 i około 2000 obrotów.

Znajomy kiedyś na torfowych łąkach próbowal jaździć Zetorem 5211 z taką samą 5 ale mówił że to już za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie potrafię wyobrazić sobie jak wygląda łąka po koszeniu C 360 +1,65 bębnowe na 4 biegu. Chyba że trawa nie tęga to jeszcze. Koszę takim samym zestawem na 3 i 2000rpm.


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimcio    2

My kosimy na sianokiszonkę, więc trawa nie jest za duża. Ale jak pojedzie się kosić do kogoś kto zbiera tylko raz roku to i na 2 ma co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

U nas ojciec kosi.A sprzet to kosiarka polska 1.65m do tego 3p na 3 biegu 2200 obr./min czasami wiecej...ryk niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maximus099    2

ja ursus 360 i kosiarka famarolu 1.65 na 3 biegu tak około 2200 obr./min. i uśmiech szczęśliwego traktorzysty gwarantowany. ;):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ursus c-360-3p i kosiarka slupsk 1,65m i na 3 biegu :):):)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian2302    4

ursus c-360 + kosiarka czeska 1,65 i case jx 95 + kosiarka dyskowa 2,40


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROPA    1

Mf 3050 + samasz 2,5m przywaznie 3(15km/h) ale w mokrym gdy ścina na 2 m to trzeba redukowac na 2(12km/h)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ursus C-360 + kosiarka roracyjna Z-178 :angry: na trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

u mnie wujek kosi i odbiera siano ponieważ nie mamy krów ma on albo 1,35 albo 1,65m z zetorem 5211 jak kosił w piątek

to się dziwiłem czemu tak wolno jechał jakieś 3-5km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ogólnie kosiarka 1.65m + 355 na trzecim biegu(chyba że są dziury) i max obrotów.

 

 

W tym roku jak na razie kosze ciapkiem bo 355 ma założonego tura i za bardzo szarmie :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj