Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus 1201 kilka pytań

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Zetix

Zetix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 23 sierpień 2015 - 20:22

Ursus 1201 kilka pytań

Cześć - szybkie kilka pytań :) Kupiłem ursusa i muszę się prędko dowiedzieć kilku rzeczy - zaraz robota w polu :)

1) Mam taki niby wlew z tyłu za siedzeniem - idzie tam chyba wąż od hydrauliki - coś tam się wlewa ? Ale przecież hydraulika bierze olej ze skrzyni .. (mam siłownik wspomagający drugi z tyłu na podnośniku) ale czy to od tego ? Wlewać coś tam czy jak panowie ?

dsc-0007.jpg

2 )Od czego to służy? To się chyba obraca tak ? To jest od sprzęgła ( Regulacja ?? ) Zaraz przy pedale sprzęgła

dsc-0008.jpg

3) Te dwie wajchy? Jedna jest od nagrzewnicy że chyba daje na nogi i na szybę - a ta druga?

dsc-0009.jpg

4)I te dwa filtry (mogę je normalnie odkręcić od dołu zmienić wkład ( bo to chyba wkładowe .. to nie bąk nie ? ) To są od skrzyni biegów czy hydrauliki ?

dsc-0010.jpg

5)A ten jest troszeczkę nad nimi.. od czego jest ? też jest w nim wkład ? Mogę go normalnie odkręcić i zmienić wkład ? :)

dsc-0011.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus 1201 kilka pytań Dzisiaj, 23:31
  •  

#2 Share Patryk1222

Patryk1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 23 sierpień 2015 - 20:33

Ursus 1201 kilka pytań Numer 2 to wylacznik prądu jak to przekrecisz to nie odpalisz;d
Na 90% niesprawne xD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1161 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 23 sierpień 2015 - 21:23

Ursus 1201 kilka pytań

to za sierdzeniem to regulacja szybkości opadania podnośnika, jak podniesiesz maszynę i zakręcisz w prawo do końca to nie opuścisz maszyny. dwa to wyłącznik od masy. te dwa to ie wiem, coś od ogrzewania a te filtry to od skrzyni biegów. trzeba raz w roku wyczyść