Skocz do zawartości

Zdjęcie

Psychotechnika na kategorię B

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share KlimekPL

KlimekPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 364 postów

Napisany 22 sierpień 2015 - 19:47

Psychotechnika na kategorię B

Witam,
Czy potrzebne mi są badania psychotechniczne pracując jako kierowca B (kurier)? Dzisiaj robiłem badania medycyny pracy, wszystko przebiegało w porządku. Badania skończyły się pomyślnie, lekarz wystawił pozytywne orzeczenie oraz rachunek a na sam koniec zapytał, czy mam aktualne badania psychotechniczne. Kiedy mu powiedziałem, że nie mam to on powiedział abym w ciągu kilku dni przyniósł mu zaświadczenie o odbytych psychotestach a jeśli tego nie zrobię to on zablokuje mi wystawione przez niego orzeczenie na poziomie wydziału komunikacji. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, mój szef również bardzo się zdziwił gdy mu o tym powiedziałem, bo inni zatrudnieni przez niego kierowcy nie posiadają psychotestów i nigdy nikt nie miał z tego tytułu problemów. Oni oczywiście robili swoje badania u innych lekarzy.

Czy więc potrzebne są psychotesty dla pracy jako kierowca B i czy lekarz medycyny pracy ma możliwość "zablokować" wystawione przez niego orzeczenie?

Bardzo dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Psychotechnika na kategorię B Dzisiaj, 07:58
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Psychotechnika na kategorię B Dzisiaj, 07:58
  •  

#2 Share tomrolnik

tomrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 810 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja,

Napisany 22 sierpień 2015 - 22:05

Psychotechnika na kategorię B aby pracowac zawodowo jako kierowca czy operator musisz mieć teraz psycho