Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pasza jakiej firmy jest najlepszej jakości dla brojlerów a jaka dla niosek ?

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lenkasim

lenkasim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta, szkolenie piesków

Napisany 20 sierpień 2015 - 13:12

Witam....podpowiedzcie proszę jaka firma produkuje najlepszą w sensie bez GMO i innych świństw paszę dla brojlerów ? Mam przydomową hodowlę więc zależy mi żeby jeść zdrowo na tyle ile się da bez chemii i innych świństw. Każda z firm reklamuje,że ich najlepsze   ;)ale to Wy macie doświadczenie . Z góry dziękuję za każdą sugestię i odpowiedź.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pasza jakiej firmy jest najlepszej jakości dla brojlerów a jaka dla niosek ? Dzisiaj, 13:32
  •  

#2 Share maroon88

maroon88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 20 sierpień 2015 - 16:42

Bez GMO nie kupisz gotowej paszy ale czy to jest priorytet aby była bez GMO? Z GMO będzie tam tylko soja a jej tam na pewno dużo nie dodają bo jest droga A jak chcesz koniecznie ekologicznie to sama rób mieszankę z różnych zbóż aby nic im nie brakowało

#3 Share lenkasim

lenkasim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta, szkolenie piesków

Napisany 21 sierpień 2015 - 07:17

Niestety...nie mam możliwości robienia paszy...jest dla mnie priorytetem produkowanie mięsa dla siebie jak najlepszego .Pojęcie ,,najlepszego,, czytaj bez wynalazków chemicznych , które nie koniecznie chcę zjadać .Tyle tego we wszystkim ,więc  uważam , że jeśli gdzieś można tego uniknąć to dla własnego zdrowia warto. Już i tak przemysł funduje nam nowotwory w różnej postaci po co mam robić to jeszcze sama i jaki sens byłby hodować kurki ?   

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Pasza jakiej firmy jest najlepszej jakości dla brojlerów a jaka dla niosek ? Dzisiaj, 13:32
  •  

#4 Share maroon88

maroon88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 21 sierpień 2015 - 08:02

Dlaczego niby nie masz możliwości robienia paszy? W czym problem? Zdobądź info z jakich zbóż i w jakich proporcjach je wymieszać i kup sobie to co potrzebujesz w sklepach z paszą sprzedają też różnego rodzaju śruty - słonecznikową czy rzepakową do tego znajdź gdzieś rolnika który ci sprzeda pośrutowane zboże jakie uznasz za stosowne i tyle bo na każdej gotowej paszy znajdziesz dopisek że zawiera w sobie zboże z upraw GMO

#5 Share bambrzwlkp1

bambrzwlkp1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Zainteresowania:Trzoda,bydlo, roślinki itd.

Napisany 21 sierpień 2015 - 21:42

Pasza jakiej firmy jest najlepszej jakości dla brojlerów a jaka dla niosek ? Kury nioski nie trzeba srutowac zboza wystarczy kupic tanią i bardzo dobra mieszanke taka np owies jęczmień pszenica i troche pszenzyta ;)
,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

#6 Share Krzysztoffff

Krzysztoffff

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 22 styczeń 2016 - 15:14

Pasza jakiej firmy jest najlepszej jakości dla brojlerów a jaka dla niosek ? No i ewentualnie jakieś dodatki, ktoś coś poleci? Bo sam się zastanawiam, Trouw, Eurovito.. ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Marrek87

Marrek87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 21:05

Szperając po internecie szukając czegoś innego na stronie firmy z której dolistne nawozy biorę, znalazłem jakiś ekologiczny dodatek paszowy  poszukaj na tej stronie mirpol.biz  bo nie pamiętam nazwy.  

#8 Share dabb2

dabb2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 08:02

tak, jak ktoś tu już wspomniał najlepiej robić własną mieszankę, przynajmniej wiesz co dajesz i potem co jesz

Nowoczesne i Skuteczne Preparaty Dla Drobiu, Trzody i innych Gatunków Zwierząt. NUFOSALM-L- Preparat antybakteryjny przeciwko Salmonella spp. oraz E. coli poprawiający efektywność produkcji. NUFOCARE-L- Naturalny preparat stymulujący wzrost o działaniu odtruwającym.

Wysoka jakość i najniższe ceny z darmową dostawą. Cena za 1 litr NUFOSALM-L to tylko 6,05 przy zakupie 1000 litrów oraz 7,60 zł przy zakupie 25 litrów (190 zł za 25 L). Wszystkie ceny są cenami brutto.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą na www.stop-salmonella.pl oraz do zadawania pytań info@bbtl.pl.

#9 Share traktorowy

traktorowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 29 styczeń 2016 - 16:15

Pasza jakiej firmy jest najlepszej jakości dla brojlerów a jaka dla niosek ? Ale chyba tam i tak najlepiej dać jakieś dodatki, prawda? W sensie coś na trawienie, przeciw toksynom etc?

#10 Share fernando997

fernando997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 09 luty 2016 - 15:58

Sąsiad zaczął stosować jakąś nowość z internetu, okazało się że bardzo dobrze się sprawdza. Zamówiłem do sprawdzenia trzy worki dla moich kilkudziesięciu brojlerów i naprawdę bardzo dobra, już zamawiam większe ilości :) Moje kurczaki świetnie się chowają i wyglądają. Naprawdę polecam.

http://www.hodowlany...a_zwierzat.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share maniek14

maniek14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 09 luty 2016 - 17:13

Aby było naturalnie to najlepiej kupić małe pisklęta, karmić płatkami owsianymi i śrutowaną pszenicą do tego gotować kaszę jęczmienną. Jak mają tak około 3 tygodni odstawić płatki owsiane i zaparzać śrutowany jęczmień do tego sucha śruta z pszenicy. Najlepiej rosną na tym