Polecane posty

Gość   
Gość

 

Witam wszystkich,

Od dłuższego czasu śledzę sobie nasz rynek maszyn rolniczych, fora rolnicze i z tego co zauważyłem trudno w naszym polskim internecie znaleźć jakąś sensowną stronę, na której można by poczytać albo pooglądać różne nowinki związane z rolnictwem. Mam tutaj na myśli różnego rodzaju testy maszyn, wyniki badań naukowych, testów polowych, ciekawe nowe rozwiązania.

Z rozmów z wieloma róznymi rolnikami wynika, że oni szukają takich rzeczy, chcą być na czasie i wprowadzać ciekawe rozwiązania do swoich gospodarstw, ale dużo rzeczy trudno po prostu znaleźć.

Co myślicie o stworzeniu takiej strony? Czy interesowałyby was takie rzeczy?

Z tego co czytam po różnych wątkach to przewijają się tutaj tego typu rzeczy, ale raczej trudno coś znaleźć jak się szuka czegoś konkretnego. Także chętnie posłucham waszych opinii:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawery    57

jest tego dużo w necie, ale chętnie bym poczytal jeli forma była by przystępna a nie setki reklam jak tu, że aż stary komp sie zawiesza i jeszcze ten wyskakujacy sawicki juz sobie mogli darowac jego foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak najbardziej się zgodzę, że jest tego sporo. Nie mniej moim zdaniem przeważają treści typu: "nowy ciągnik takiego producenta" "nowa prasa innego producenta". Sam pracuję w branży maszyn rolniczych, głownie działalność badawczo-rozwojowa. To czego mi brakuje w sieci to informacji o maszynach taki jak na przykład ten wózek: https://www.youtube.com/watch?v=hi_dUMfmHYU to pierwsza rzecz jaka mi przyszła do głowy.

 

Mógłby ktoś przenieść wątek do działu informatyka, nie zauważyłem gdzie to wrzucałem;/

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolega wspomniał, że jest tego dużo w necie, a moglibyście podać przykłady jakiś stron na których takie informacje są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l-uK-4sz    2

Właśnie założenie takiej strony byłoby strzałem w 10 !!! :) Z pewnościom zyskałaby w krótkim czasie na popularności o ile tak jak mówicie znajdowałyby się tam nowinki , testy i opinie o maszynach rolniczych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Jest setki, żeby nie powiedzieć tysiące takich stron i dziesiątki powstają nowych codziennie. Obecnie jest tego wg mnie za dużo. Jeśli ktoś nie potrafi znaleźć to nic mu nie da kolejna wśród tysięcy. Problem tkwi w odpowiednim szukaniu, czy konkretnie w znalezieniu, ale to już problem tych osób.

 

Co do "sensowności" - bardziej nazwałbym to braku obiektywnych danych i badań naukowych to już inna kwestia i tu faktycznie jest luka. Tylko jest pewien problem, bo takie badania kosztują i jeśli są sponsorowane to niestety brak im obiektywności a czasami nawet znamion naukowości.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj