Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deuthz fahr , czy Zetor od 100 do 120 koni ?

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kacperabramowski

kacperabramowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 16:25

Siemka :) Chciałbym dowiedzieć się waszych opinni na temat ciągników Deuthz Fahr oraz Zetor o mocy od 100 do 120 koni . Jak cenowo wygląda sytułacja który jest tańszy  ? Porównajcie mi obydwie firmy która waszym zdaniem jest lepsza :)

Edytowany przez kacperabramowski, 16 sierpień 2015 - 16:26.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deuthz fahr , czy Zetor od 100 do 120 koni ? Dzisiaj, 13:17
  •  

#2 Share agrorobert

agrorobert

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 16:33

Deuthz fahr , czy Zetor od 100 do 120 koni ? nowy, używany? odpowiedź jest prosta deutz fahr

#3 Share kacperabramowski

kacperabramowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 16:34

U mnie sąsiad chwali Zetora Forrtere . Twoja odpowiedz mnie nie przekonuje :) Proszę o konkrety

Edytowany przez kacperabramowski, 16 sierpień 2015 - 16:35.

#4 Share fendtpower

fendtpower

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 16:46

Deuthz fahr , czy Zetor od 100 do 120 koni ? zdecydowanie deutz fahr . po godzinnej jeździe zetorem potem wsiadłem do deutz fahra . różnica była duża . płynna jazda cicho w kabinie i ten piękny warkot silnika deutz :D nie mowie ze zetor to zły ciągnik ale w porównaniu z deutz fahr to ten drugi wygrywa zdecydowanie :D

#5 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 17:15

A ja polecam zetorka znajomy ma 2 forterry i super ciagniczki bardzo je chwalli nie ma awarii ewentualnie jakieś pierdoły ale to sam ogrania i powiem ci ze jakoś specjalnie nawet o nie nie dbaja a w pedał dotaja dobrze. Jak ja jezdziłem forterra to jakoś głośno w nim nie było wkoncu to ciagnik i tanszy od konkurencji i nie ma co wymagać wyciszenia kabiny jak w mercu klasy A. Najlepiej wybierz kokretne modele i porównaj udzwig mase itp z tego co zauwazyłem to czesto zetory maja wiekszy udzwig TUZ niz zachodnia konkurencja

#6 Share lols123

lols123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 20:36

Wujek ma Zetora Proxime a teraz kupił Deutz-Fahra-a 5090G to w komforcie i jakości wykonania nie ma porównania Deutz o wiele lepszy przyjemnie się jeździ i sporo ciszej w kabinie.A cena to wiadomo Zetor tańszy od Deutza ale moim zdaniem lepiej dopłacić.

#7 Share agrorobert

agrorobert

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 22:07

Deuthz fahr , czy Zetor od 100 do 120 koni ? u mnie też mają zetory to mogę coś się wypowiedzieć a mianowicie ze zetory są dużo gorzej wykonane całościowo kultura pracy nie ta i komfort, za zetorem przemawia jedynie atrakcyjniejsza cena

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share zaczek

zaczek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 17 sierpień 2015 - 08:10

Deuthz fahr , czy Zetor od 100 do 120 koni ? ja polecam zetora proxime 90 , u nas na wsi mają takie z 4 osoby i chwala , ciągnik był by bardzo dobry gdyby pod kabiną dały lepsze wyciszenie , ale ciągniki im się sprawują bardzo dobrze xD

#9 Share LukaszC5

LukaszC5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 17 sierpień 2015 - 09:34

W mojej okolicy jest parę nowszych Zetorów (Modele Forterra i Proxima) które mają juz 5-10 lat i miały kłopoty ze sprzęgłem,niektóre biegi ciężko wchodzą i czasem zgrzytają.

Farmtracki na podzespołach Carraro nie mają takich kłopotów a cenowo wychodzą podobnie.

#10 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisany 17 sierpień 2015 - 09:53

Zetora chwali tylko ten kto przesiadł się ze starego Ursusa czy Zetora, taka prawda, Nowy Zetor to w większości zachodnia technologia przełomu lat 80/90, ciągnik przereklamowany i drogi 

#11 Share kacperabramowski

kacperabramowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 17 sierpień 2015 - 10:12

Paweł sąsiad ma clasa axosa 110 km oraz deuthz fahr rowniez 100 km i zetora forterre 110 i mówi że forterra sprawuję się najlepiej gdyż ma 5 lat i nic mu nie padło a deuthz fahr ma 7 lat i już coś w nim wymieniał zaś class ma 2 lata , lecz jest bez awaryjny . On jednak poleca mi zetora 

#12 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 17 sierpień 2015 - 17:59

U mnie maja classy nh jd fendy zetory i najlepiej chwala zetory gość co kupił jd ( miał kupić zetora ale dopłacił bo komfort troszke silniejszy itp) to mówi ze nerwy stracił ciagle jakieś czujniki kabelki i tylko serwis przyjezdza. Drugiemu w classie po 2 latach i 3 miesiacach padł przełacznik w dzojstiku to kazali wymienić dzojstik za 3500zł a on dorobił przełącznik od czego innego i chodzi a do zetora dostanie sie najmniejsza pierdułke i nie trzeba wymieniać cześci modułowo. I  nie prawda ze zetory chwala co sie przesiedli z starych ursusów i zetorów bo znam takiego co ma nh i zetora i chwali zetora a hn nie chce znać a jest tylko ciagnikiem pomocniczym

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisany 18 sierpień 2015 - 22:37

Wzieli najtańsze chińskie serie i narzekają. Normalny JD 10000h tylko oleje/płyny zmieniasz, mam na okolicy kilka co chodzą od nowości i nikt nie narzeka , zarobiły na siebie 10 razy ale były 2 razy droższe od zetora cz FT

Dodaj odpowiedź