Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa Carraro 1200 sposób użytkowania i obsługi

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share robert983

robert983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 13:18

Prasa Carraro 1200 sposób użytkowania i obsługi Witam zakładam nowy temat ponieważ mam kilka pytań do posiadaczy tych pras, po przeszukaniu neta, a i tu na forum nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.

Zaczynając od początku nabyłem prasę Carraro rekord wiosną tego roku, ogólnie jestem z niej zadowolony i praca nią jest zadowalająca, pracuje z nią ursus c360.
1. pierwsze pytanie czy możliwe jest zaadoptować aparat od siatki z innej prasy np sipmy czy warfarmy?
2. czy podciągając sprężyny od haków zwiększymy zbicie beli?
3.i czy podnosząc ją do góry za pomocą przełożenia półosi odwrotnie i przestawieniu dyszla i zaczepu, nie będzie problemu z pracą? Pytam ponieważ mam odrzutnik i czasem jak wyjdzie większa bela to zapiera się o klapę i odrzutnik i musze wychodzić i wyciągać bele:-(
4.jezcze jedna sprawa nie daje mi spokoju ciągnik pracuje na 1600-1800 obr/min i nie ma ciężko, no może przy odbijaniu trochę słychać skrzynie takie ciche wycie to już wtedy owijam, ale jak trochę przesadze to skrzeczy sprzęgło przy przekładni kątowej prasy a bele nie są jakoś tam strasznie dobite, nie przeszkadza mi to bo bel mam nie dużo do zrobienia w sezonie ale jestem ciekawy czy każda tak ma, z tego co patrzyłem to regulacji tego sprzęgła nie ma.

ogólnie zapraszam do dyskusji na temat tych pras
pozdrawiam;-)

Edytowany przez robert983, 16 sierpień 2015 - 13:25.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa Carraro 1200 sposób użytkowania i obsługi Dzisiaj, 21:29
  •  

#2 Share zimnyhaha

zimnyhaha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 15:19

Prasa Carraro 1200 sposób użytkowania i obsługi jakby co to ja nic nie wiem na temat tej prasy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share robert983

robert983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 17:13

Prasa Carraro 1200 sposób użytkowania i obsługi Twoja wypowiedź wiele wniosła do wątku?

Może zabierze głos ktoś kto ma wiedzę w tym temacie