Kichu

Case Farmall 105U czy New Holland Td5.105?

Polecane posty

Kichu    0

Case Farmall 105U czy New Holland Td5.105? Ciągnik będzie głównie chodził przy pługu,agregacie podorywkowym i uprawowym. Który lepszy? Jakie ceny?

Edytowano przez Kichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzampol2    8

Oba te ciągniki są bardzo podobne więc ja bym jedynie jeździł i patrzył cenowo i targował się z wyposażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Oba ciągniki wychodzą z tej samej fabryki więc ja bym patrzył na cenę tak jak koledzy wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikzlaudy    10

case farmall 105u to to co new Holland t5 105 a nie td 5. Co do ceny to wacha sie poniżej 200 tys netto
i jeszcze bym polecił ci claasa axosa 340 cx cena w standardzie to 160 tys ale dobrze wyposażona 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

case 105 u z dobrym wyposażeniem tez wyjdzie ok 180tys netto a moze i taniej

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

180 netto pewnie wersja nh td lub Case farmall A będzie tańsza o pewnie około 30tys
Jesli chodzi o nh t5 i Case farmall a to kwestia dogadania z dealerem bo to te same ciągniki. Dealerzy pewnie będą ci gadać ze się różnią ale te roznice sa znikome. Bierz który tańszy ale zwracaj uwagę na wyposażenie żeby później nie żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikzlaudy    10

nh td ma tandetne wyposazenie jak ja weszłem do kabiny to sam plastik trochę lepiej w t5 ale jak weszłem do claasa axosa 340 cx to tam tapicerka i wszystko pod ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w axosie tapicerka? wszystko z plastiku. jak jedziesz po nierównej drodze wszystko trzeszczy i wcale nie jest tak pod ręką wszystko. W nh T5 jest troche lepiej ale ogólnie claas nie jest zły, jeździłem takim claasem i całkiem przyjemny ciagnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj